Cthulhu: I smrt může zemřít

xxxxxxxxxo hodnoceno 181x (Seznam vlastníků)

Cthulhu: I smrt může zemřít - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Asmodée Editions
CMON Limited
Edge Entertainment
Game Harbor
Guillotine Games
Hobby World
Portal Games
Autoři: Eric M. Lang
Rob Daviau
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

obaly pro karty CDMD

Dobrej všem,

existují obaly na karty vyšetřovatelů, nálezů, případně i další nestandardní k této hře ? 

Nebo je nutno se spolehnout ryze na vlastní tvořivost?

S pozdravem

JN

 

8.12.2022 12:12:05

Karty vyšetřovatelů tam asi neexistují na to obaly (moc velké). Ty je dobré třeba zalaminovat nebo koupit overlay. Karty nálezů ty se dají obalit do 70x110 mm Tarot, takže tam je to vklidu. I karty mýtů mají běžný rozměr. Jen karty prastarého a monster čtvercové je třeba obalit něčím jiným, laminovat nebo já to řešil tak, že jsem je dal do eurosložek a kraje zatavil pájkou. Ale leží ty karty na stole, tak možná to není třeba řešit.

small man Tonda

8.12.2022 12:38:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Monstra neobaluji - bo na ty se vlastně jen kouká, nedělá se s nimi nic co by je poškozovalo. Kdybych jo toužila po tom je chránit, tak to asi zalaminuju.

Na vyšetřovatele jsem si koupila průhledné desky a zastřihla je. Ne euroobaly, ale desky z takové pevnější folie. Ani jsem okraje neslepovala, jen tam vždycky vsunu toho s kým aktuálně hrajeme.

8.12.2022 13:04:53

Jak píšou níže, nálezy i mýty mám standardními obaly, zbytek nemám obalený, přijde mi to zbytečné, na ty karty se vesměs nešahá. Mě spíš vadí karta vyšetřovatele, ne že není obalená, ale spíš se nám už několikrát stalo, že si někdo nějakým způsobem rozhodil ukazatele a pak jsme nevěděli, na jaké úrovní šílenství vlastně byl, což trochu naštve. Uvítal bych něco jako je v Zombicide, tam je to parádně vyřešené. Ty origo plexi z KS nemám, dají se koupit i na netu ale hodně draze, na to prdím, zkouším si vytisknout, ale není to ideální, asi nezbude než být prostě při hraní opatrnější, ale třeba ještě něco vykoumám nebo najdu :)

8.12.2022 13:34:35

Dobrej všem,

malý update k obalům,

na karty epizody a epizodních monster je možno použít obaly Paladin Morholt (89 x 146 mm), které pandou ostošest; na karty prastarých a jejich služebníků (88x100 mm) se dají použít zastřižené obaly Tlama Gamex odstínu Grey (88x125 mm) kde se bez problémů odstřihne přebývajících cca 23mm. Osobně úspěšně odzkoušeno, pro profi řešení lze použít ořezávačka fotek.

Obé je dostupné na Tlama games.

S pozdravem

JN   

 

 

 

 

13.2.2023 14:12:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

DIVUKRAJ FUNKARTY-AJ
DIVUKRAJ FUNKARTY-AJ
Akt. cena: 490 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas