Cthulhu: Death May Die – Season 2 Expansion

xxxxxxxxxx hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Cthulhu: Death May Die – Season 2 Expansion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Cthulhu: I smrt může zemřít
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: CMON Limited
Edge Entertainment
Hobby World
Portal Games
Autoři: Eric M. Lang
Rob Daviau
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Datum vydání

Ahoj Rexíci, kdy plánujete datum vydání? Děkuji za zodpovězení dotazu

1.8.2022 10:35:18

Nevíte někdo, jestli bude překlad?

20.10.2022 18:04:14

@Tomcat Tím myslíš překlad jako tady na zatrolenkách nebo vydání hry Rexhrami v CZ? Já jsem to teď koupil v polštině, herní desky postav tu na zatrolenkách najdeš v CZ u základní hry myslím a jeden uživatel tu překládá mise, první dvě už mám též vytištěné a v obalech, skoro nepoznám rozdíl od originálu :) na dalších epizodách pracuje.

Co se týká vydání v CZ, tak Rexhry teď zvažují zda season 2 nepřeskočit a nevydat rovnou season 3, což je vlastně samostatně hratelná hra, spíš něco jako Cthulhu 2, byť je to pořád to samé (což je samo dobře :)). Ale třeba to nějak vymyslí i s tou dvojkou.

21.10.2022 07:41:25

@Serenitka Jojo, měl jsem na mysli oficiální lokalizaci. Nevíš, jak dlouho ještě budou zvažovat?:)

21.10.2022 17:10:19

@tomcat - viackrát na fórach i vo videu povedali, že rozhodovať o ďalších veciach budú až po vianociach, resp. začiatkom budúceho roku… takže pokiaľ nás neprekvapia, tak je možné, že rozhodnutie padne až vtedy.

21.10.2022 17:21:33

Potvrzeno… dvojku přeskočí a bude rovnou třetí!

19.3.2023 00:59:00

@Seabeast Potvrzeno? Zdroj? Zatím Aneken psal jen, že stále jednají s vydavatelem a ještě to není stopro, co všechno vydají, ale třeba mi něco uniklo :)

20.3.2023 08:24:20

@Serenitka Ahoj. Prosím ťa, prečo sa Rex rozhodli práve tak, že preskočia S2 a pôjdu rovno do S3-S4 + mini rozšírenia? 

Len by ma to zaujímalo. Čo som si dohľadal, tak tá S2 pridáva do hru pomerne slušnú porciu vecí. 

20.3.2023 09:36:59

Ahoj,

co jsme mluvil s Anaken naposledy tak Rexíci čekají na nacenění od CMONu.

Co jsem se bavili, tak v druhé sezoně nejsou noví Prastaří, takže chtějí vydat rovnou 3. sezonu, která už zase obsahuje jak Prastaré tak nové případy. Spolu s první už budeme mít dost velkou variabilitu hry. Můžete hrát nové scénáře znovu s první sezony s novýmu Prastarými. :)

Tomovo herní okénko 
https://www.facebook.com/Tomovoherniokenko

20.3.2023 10:13:35

Ještě nedávno byla druhá sezóna k sehnání na MegaKnihy v polštině za docela slušnou cenu, asi prozatím jediná možná cesta jak ji získat.

V češtině asi nikdy, možná se ještě objeví  v aj. , alespoň to tak bylo v rámci kickstartrové kampaně na 3. a 4. avizováno.

JN. 

20.3.2023 10:18:05

@Serenitka “Zároveň jsme požádali CMON o nacenění Season 3, což je nová velká samostatně hratelná krabice, která přináší nové scénáře, vyšetřovatele a na rozdíl od Season 2 taky nové dva Prastaré. Uvidíme, s čím přijdou.”

Tady ohledně Prastarého Dagona: “Ten by byl případně s tou trojkou, ono se uzavíralo teď tiskové okno na dotisk a vlastně by nebylo z čeho to přeložit ještě, CMON nemají final data...”

Info o Season 2: “Ne, to ne, když se bude dařit, tak se k ní můžeme vrátit, ale teď nám dává s ohledem na znovuhratelnost smysl spíš ta trojka s novýma Prastarýma."

20.3.2023 10:23:16

@Seabeast Díky za info. Tak to jsem rád.

20.3.2023 11:03:32

Vybíráme z Bazaru

Lumpark
Lumpark
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas