Cthulhu: I smrt může zemřít

xxxxxxxxxo hodnoceno 196x (Seznam vlastníků)

Cthulhu: I smrt může zemřít - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Asmodée Editions
CMON Limited
Edge Entertainment
Game Harbor
Guillotine Games
Hobby World
Portal Games
Autoři: Eric M. Lang
Rob Daviau
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

ďalšia hra Erica M. Langa (Rising Sun, Blood Rage) od firmy CMON a umelca Adriana Smitha práve na KS webe:

https://www.kickstarter.com/projects/cmon/cthulhu-death-may-die
17.7.2018 13:17:36 | Upraveno autorem (porovnej)

zavist :-)
2Holm: ver mi, tamto plastove hebedo ti nebude zavidiet vobec nikto a nikdy. Snad si nemyslis, ze tu nik na to nema a ze ty si jediny na svete co drzal v ruke 200 eur? :-) Co by ti kto mal na tom zavidiet, ten plast? Tu velkost (si daco kompenzujes?), alebo co... ak by to bola soska od Michelangela ci Pisacca - ano, tu by som tu zavidel. V dobrom.
Ta figurka mala byt exkluzivna v malom naklade, nie je, zmenili to, ked videli to davove sialenstvo a je z nej len obycajna draha masovka vyrobena v tisicoch, co jej zberatelsku cenu zmenilo na nula.

P.S. ak ste v dakej hernej skupine na FB, zistite aj ludia z US sa pozastavuju nad tou cenou a ti normalni si to proste nekupia.

22.7.2018 16:05:50

Miner
Miner: tak urcite ako povieš, to ze si vazim peniaze je ozaj hlupe a obhajujem to svojim prispevkom, kup si trpaslicka a bud stastny, alebo rovno dvoch, pre doble happy :D : D

Wuuduu: Kasli na to, lebo ked mas rozum a poznas hodnotu penazi, a kus skaredeho plastu za dve kila sa ti zda, ako vyhodene peniaze do koša, tak proste len zavidis! Chapes? Alebo vies co, ty na to nemas! :D Lebo si si nekupil jednoliate sive pvc za dve kila, co do hry ti neprinesie absolutne nič, okrem toho, ze si fugurku vystavis a kazde rano, sa nad nou budes rozplyvat aka je "nadherna". Moj nazor, za ktory ta tu polka ludi ukamenuue, ze kazdy sudny clovek si poklepe len po hlave a pousmeje sa.

Ps. : Ty co sa ohanali kolko stoja akcne figurky v comicshopoch, neviem teda kde kukaju :)) za 2kila a aj ovela menej man 40a viac centimetrovu kamennu alebo kovovu licencovanu Witcher figurku. Rucne malovanu! Ako 90percent akcnych figuriek. Opakujem rucne malovany kov ci kamen vs odliaty sivy plast :D , ale ano je to super vec a este viac za super cenu. A ked uz americania nariekaju nad cenou a zda sa im to vela, tak to asi je ozaj super cena! Ste ma presvedcili idem do toho, nech na to mam a nech nezavidim.

Mia san mia...

22.7.2018 17:12:57

Seladean
Proč by měl někdo něco obhajovat? Je snad každého věc co si kupuje a kolik za to utrácí. To jste snad členové nějaké východní komise pro posuzování a hodnocení věcí do kterých vám nic není? :)

22.7.2018 17:15:28

JAHMANsvk
Ty jsi nepochopil pointu (nepřekvapivě), to není o tom co já si koupím nebo nekoupím, ale o tom, že tvůj názor na to co a za kolik si kdo kupuje je naprosto irelevantní a nechápu proč máš potřebu hustit do ostatních, že si neváží peněz a podobný bláboly.


BTW: Abys zůstal v klidu, tu figuru si na 99% nepořídím, jen nemám potřebu poučovat ostatní, že by jí měli nebo neměli kupovat.

22.7.2018 17:20:45

ale
na druhej strane, ak ma dakto vo svojom dome vytvorenu specialnu GAME ROOM s plochou aspon 50 metrov stvorcovych, kde v strede troni na zakazku urobeny giganticky herny stol z masivu za 5000 dolarov, a na polickach okolo celej miestnosti su stovky a stovky stolových hier, a navyse je to extra fanda do Lovecrafta, preco nie. 150 dolarova soska sa tam hodi, aj ked je len z lacneho plastu.

A ked vidim tie posty na FB, takych je fakt dost, co to maju presne takto.

22.7.2018 17:26:07

..
No jo za pravdu sa každý bije :-D

Osobne to tiež kupovať nejdem, nemám to kde skladovať a nemám ani bohatých rodičov takže nemám možnosť si to kúpiť :O ... ale nepotrebujem si ospravedlňovať prečo niečo nekúpiť urážkami. Čo iné ako závisť a zúfalstvo ťa pak napadne? :-D

Prečo by si mal niekto obhajovať nákup niečoho čo chce, nech sa jedná o čokoľvek... nejde to z vášho rozpočtu. Každý má iné preferncie...


Jahman: pozvať ma na obchytkávanie figúriek k tebe domov? to sme dopadli uchyláci už aj na deskohornej stránke :(

22.7.2018 17:29:15

Miner
Neprekvapuje ma ze nepoznas rozdiel medzi povedat si VLASTNY nazor, ze toto kupy len somar, alebo clovek co nema do vacku hlboko, alebo deti co nemaju problem VS. tvoje vnucovanie su diametralne odlisne veci, ktore tebe evidentne splyvaju :)) To ze si niekto vyberie z toho, ze je somar, ale nie ze nema do vacku hlboko, tak to je jeho problem. Kebyze nieco vnucujem tak pisem nekupujte to, je to blbost. Ale ja vravim ze: "podla mňa" . Uz chapes? Nie? Nevadi pre mna sa nic nemeni ze bude blazon ten co si to kupi ako ja budem pre neho blazon ze som si to nekupil, alebo este lepsie ze na to nemam a ceresnicka je uz iba ze zavidenie!!! Ak niekto takto reaguje tak to uz naozaj nema v hlave v poriadku ked ho toto napadne :)) Mas velmi mylny nazor ze budem spokojny ked si ju nekupis. Kup si aj 10kusov, aj 100 :) a kludne aj 0. Nic to nezmeni na mojom nazore, kt. ty nevies priat ze PRE MNA ( pisem velkymi aby si to pochopil, nesplietal a nepotil nieco o vnucovani na verejnom fore v teme nazory), su to vyhodene peniaze s pridavnou hodnotou, kukni aka som nadherna figurka. Mam pocit, ze kebyze napisem ako prve, ze wow aka krasna, pekna a super lacna figurka, ktora sa naramne oplati, tak sa nic nedeje a vsetko je ok :))
Ak si chcel dokazat, ze ta moj nazor nezaujma, tak si mal nereagovat, aspon tak to robim ja. Pre mna uzavreta vec

Holmwood: tak som to nemyslel a ty to vieš! :)))

Mia san mia...

22.7.2018 17:46:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Chalani/baby
.. Nechajme to už tak, kto to chce kúpi si to, kto nie, nie. Každý má svoj názor. Zbytočne sa tu nehádajme.

Posledné dva dni kampane - myslíte že to ešte porastie na SGs? Zatiaľ mi to príde dosť chudobné čo sa KSE týka na CMON kampaň, predsalen, nový herovia hádam ani nemuseli byť, skôr by to chcelo nepriateľov a pod. Celkom dúfam v nový Elder Box otvorený skrz Chinese pledgers ako to bolo na HATE kampani :)

22.7.2018 17:57:49

Hysterky

Tady si nekdo zapomnel vzit lexaurin, co?

22.7.2018 19:28:10

PM
PM otevřen. Chce se někdo přidat?

22.8.2018 22:19:04

1okt sa blizi
First of all we'd like to remind all backers that we're less than 2 weeks away from the October 1st deadline to finish and confirm your Pledge Manager!

Ak sa chce nahodou niekto ku mne pridat (Martin a okolie) kludne napiste ss

19.9.2018 13:29:55

Dodání

Přišlo už někomu něco z KS? Jaký je poslední termín dodání?

8.11.2019 13:17:56

...

zatial absolutne ticho

10.11.2019 16:50:27

EU

Tak dle KS komentaru přicházejí první tracking numbers do evropských zemí. SWZ např. příští týden.

21.11.2019 15:20:48

mám tracking
...ETD je na 27. novembra... tento krát to ale doručuje DHL a nie DPD, zaujímavé...

21.11.2019 18:33:57

Začíná chodit...
.... také track předběžné doručení 26.11. a 17kg. Jupí.

21.11.2019 19:14:55

Tracking
Taky mám tracking, trochu mě zaráží, že píšou 2 x Death May Die - PrePacked Shipment - (upto 9kg).

Přičemž by to měl být 2x komplet včetně expanzí a artbooků. Tak uvidím, snad s tím nebudě nějaký opruz. Možná je to 2x 9kg, to by pak mohlo sedět.

21.11.2019 21:03:30

...
Ja to mám len 1x komplet a idú mi 2 krabice 8+6kg .

22.11.2019 12:46:55

...
tak u mna stale ticho :(

29.11.2019 13:06:22

Dodáno
Už mi to přišlo a vše v pohodě, byly to dvě krabice, takže cajk.

29.11.2019 14:16:19

dodanie na SK
pls ti co to uz maju doma zo SK. Ako vam to prislo_ Dostali ste nejake echo?
Rozmyslam, ze by som im skusil zavolat ci sa to nahodou niekde nezapotrosilo

2.12.2019 12:50:50

dodání
klídek ono to dojde :) já jsem taky zatím obdržel prd.

2.12.2019 14:27:52

Dodání

Já jsem také zatím nic neobdržel. Na otázku ohledně Late Pledge, jestli se posílaly ve stejné vlně jako klasické, jsem odpověď nedostal (nečekaně), takže asi nezbývá než čekat.

2.12.2019 14:41:02

AmS

dodání
Co vím, tak vždycky posílali late pledge normálně se vším ostatním, jen je to o štěstí, kdy se člověk dostane na řadu, ono to časem dojde.

2.12.2019 14:54:13

Dodání
Díky za info. :) Což o to, mě to čekání nevadí, ale odepsat by je taky nezabilo...

2.12.2019 16:18:42

Vybíráme z Bazaru

Drakiáda - inzert
Drakiáda - inzert
Akt. cena: 69 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas