Crash by Crash - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Czech Board Games
Autoři: Ivan "Eklp" Dostál
Monika dilli Dillingerová
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pořídit?

tak nevim jsem si tuhle hru docela přál ale příjde mi že se o ní mnoho napovídalo ale když je na světě tak ji nikdo zas tak moc nechce. Mohli by ji ti co ji hráli nějak okomentovat případně doporučit či naopak. Dik
6.4.2009 09:48:55

CbC
No já se na Crash by Crash docela těšil,ale úplně mi ta hra nesedla. Je to asi tím, že je založena na principu, který hodně připomíná abstraktní hry, které nemám úplně v oblibě. Zpracování není co vytknout.

7.4.2009 08:18:34

Auticka
Podle me to spatne neni, hre jen naprosto schazi propagace, nikdo o ni nic nevi, takze se ani neprodava a dal nesiri... Coz je velka skoda, zpracovani se povedlo a je to myslim za velmi slusnou cenu.

7.4.2009 13:33:23

to Aneken:
Je tato hra pro 2 nebo pro 4 hráče? Ve vašem e-shopu je v kategorii pro 2 a zde vidím v popisu 2-4, jak to tedy je?

24.4.2012 08:31:55

Crash by Crash
Hral som to iba v 2 ale ide to zahrať aj v 4.Samotna hra ma prekvapila nič zložite ale zabavite sa pri tom.Dokonca som uvažoval aj o kupe ale vytlačili ju ine zložitejšie hry.

25.4.2012 09:25:24

Kent
Pokud se nepletu v Tomovkách je ve hrách pro dva vše, co se ve dvou hrát dá. Ne jen to, co se nedá hrát v jiném počtu.

25.4.2012 09:43:31

to kent
Hra je pro 2 nebo 4 hráče, ve čtyřech hráčích se hraje na dva týmy proti sobě.

25.4.2012 10:23:49

to Wolfsen:
Tak to je potom pěkně blbě rozdělené. (dle mého názoru) Ale nebudu zde zakládat off topic. Já jen, že když hledám hru pro dva, tak nepředpokládám, že bude hratelná i ve více hráčích.

Planeta to tak má a proto mne překvapilo, že se tato hra objevila v této kategorii, když je až pro 4. Ale je to možná dáno tím, že se ve 3 se hrát nedá právě proto, že se hraje bud to solo 1 proti 1 nebo v týmu 2 proti 2.

Nicméně mne hra zaujala, ale chtěl bych si ji nejdříve vyzkoušet. :-)

25.4.2012 16:57:34

Vybíráme z Bazaru

Louis XIV od 1,-Kč (počeštěné)
Louis XIV od 1,-Kč (počeštěné)
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas