Conquest of the Empire

xxxxxxxooo hodnoceno 22x (Seznam vlastníků)

Conquest of the Empire - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná, diplomacie
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Eagle Games
Edge Entertainment
Autoři: Glenn Drover
Lawrence H. Harris
Martin Wallace
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

mt2

Pravidla pre základnú hru

Prosím o vysvetlenie pohybu galér. Český preklad je mierne nejasný. 1, presun do vedľajšej provincie toho istého (alebo vedľajšieho) vodného sektora. Pravidlá hovoria že treba najprv vyplávať na more. Znamená to presun do vedľajšieho vodného sektora a zotrvať tam do dalšieho kola a potom sa vrátiť ? 2, Je možné v jednom ťahu nalodiť légiu presunúť galéru a vylodiť légiu ?
25.9.2011 13:52:29

mt2
Česká pravidla ke CotE1? V sekci Ke stažení jsou pouze CotE2.

1/Loď může okupovat buď políčko provincie, tzn. že je jakoby na pobřeží, nebo mořské políčko. Při pohybu se však nesmí pohnout z provincie na sousední pole provincie přímo. Musí napřed vyplout na moře pomocí prvního bodu pohybu a druhým bodem (ze dvou) pohybu se pohnout libovolným směrem.
2/Tuhle možnost pravidla neříkají dost jasně. Ale na BGG jsem našel jasnou odpověď, že legii lze v jednom kole nalodit a v tom samém opět vylodit. Podmínka je taková, že se legie před vyloděním nesmí hnout. Po vylodění pak už také ne.

25.9.2011 14:50:28 | Upraveno autorem (porovnej)

mt2

k bodu 1
Teda jedným bodom pohybu sa presuniem z provincie do vodného políčka pri provincie (nie do iného vodného políčka) a druhým pohybom sa môžem vrátiť na pobrežie inej provincie v tom istom vodnom políčku. Nebolo mi jasné, či je možný pohyb vo vodnom políčku z mora na pobrežie keďže samostatné políčka mora bez provincie nie je. České pravidlá k CotE1 a 2 mi priložili v predajni kde som hru kupoval

25.9.2011 16:40:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Unlock! Úniková dobrodružství
Unlock! Úniková dobrodružství
Akt. cena: 452 Kč
Končí za: 13 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas