Conquest of Nerath

xxxxxxxxoo hodnoceno 35x (Seznam vlastníků)

Conquest of Nerath - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: Peter Lee
Richard Baker
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra ve 2 hráčích

Uvažuji o této hře ale většinu časy by jsme byli 2 hráči.
Chtěl jsem se zeptat na rozdíl mezi hrou ve 2 ,3 a 4 hráčích.
Je to ve dvou hratelné ??
Jak to je s hrací dobou ve 2 hráčích ??
Má některé strana ve dvou větší šanci na výhru ??
Děkuji za odpovědí.
29.7.2011 15:58:46

CoN dnes dorazil pod Tatry
Napíšem Ti hneď po víkende, budeme s manželkou testovať. Keď si prejdeš diskusie, myslím, že rbx už písal, že vo dvojici to funguje dobre, ak nie najlepšie. :)

29.7.2011 16:04:44

rbx

Angri
ve dvou je to nejlepsi. Mas mensi prostoje, protoze hrajes za dve rasy a s protihracem se stridate. take to vic odsypa, protoze za vse si muzes sam a celou strategii si nemusis s nikym domlouvat. Takze ve dvou je to nej.

29.7.2011 16:51:43

Hra v X hráčích
Já myslím, že hra je pokaždé super, ale přitom v jiných aspektech (fuj, co to je za větu?!!)

Ve dvou - jak píše rbx je to hodně napínavý, hraje se v podstatě neustále (buď plánujete, hejbete armádou a útočíte, nebo hážete na obranu atp.). Navíc jsme trochu posílili alianční hru, takže můžu se ve svém kole nalodit na alianční loď, ustupovat na ali území atp. (v pravidlech je podle mě nejasné, co se chápe jako friendly space - jestli jen moje, nebo i alianční - my to prostě hrajeme v tom rozšířeném slova smyslu).

Ve více lidech je zase zábavné domlouvat taktiku, nadávat druhým, když jim něco nevyjde atp. Ve třech může být frustrující pozice hráče, co hraje za "order", protože proti němu se dva hráči domlouvají...
No a ve čtyřech to opravdu tolik neodsejpá, ale na druhou stranu je to taky zábava, domlouváte se na taktice atp. Ve čtyřech se to nejvíce podobá společenské hře (ve dvou je to víc hard core hra). Prostě koukáte, komentujete, radíte, přemejšlíte nad svejma pohybama atp...

Jinak co se týká národů, tak fakt je, že Nerath dostává dost na prdel, ale Iron Circle to taky nemá lehký. Je to docela vyvážený a pokud se hraje ve dvou, tak je to vyrovnaný dostatečně...

31.7.2011 16:51:54

Vybíráme z Bazaru

Noc upírů
Noc upírů
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas