Conquest of Nerath

xxxxxxxxoo hodnoceno 35x (Seznam vlastníků)

Conquest of Nerath - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: Peter Lee
Richard Baker
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Conguest of Nerath alebo Rozsirenie pre RW ?

Tak ako pozerám na túto hru vyzera to celkom pekne. Otázka však znie kúpiť túto hru za cca 1000KC na Tomovy hry- co sa my zdá ako neuveritelná cena(uz len zato mnoztvo figúrok....) alebo radsej rozsírit Runewars ?
15.7.2011 19:16:32

to Cwoki
ono jde rozsirit Runewars?

15.7.2011 19:22:08

rozsirenie pre RW
dnes som sa tu na ZH dozvedel na vlakne k RW ze sa uz bude dat coskoro rozsirit
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=2474
pozitivna sprava su stovky kariet navyse, dve nove jednotky ku kazdej rase, vacsia interakcia hrdinov s armadami (hrdinovia maju armady viest a pridavat nejake bonusy)
negativna sprava je, ze niesu ziadne nove rasy, a teda ani moznost viacero hracov ako 4

to cwoki: ak mas s kym hrat RW (mne bohuzial rok stoji v skrini) tak je to urcite vyzva vzhladom na tie moznosti rozsirenia a aj povodnej hry, ale zasa pri CoN za tie peniaze mas uplne novu hru - sice podla toho co som cital nepomerne jednoduchsiu a o polovicu kratsiu. Niekde som tu cital ze CoN je skoro taky fantasy Axis, takze ak chces sviznejsiu jednoduchsiu menej komlexnu ale hlavne inu hru tak asi CoN,
v idealnom pripade salamunsky kup obe :-)

15.7.2011 20:07:28

Blbá rada :D
Ahoj, RW neznám, ale snad Ti pomůže trocha praktickejch zkušeností. Vyjdu jen z toho, o čem se mluví ve vlákně vedle.
Ta hra je jednoduchá, ale ne blbá. Rozhodně v ní prvky strategie jsou.
Jak psal rrobbo - hodně záleží na tom s kým to hraješ. Pokud už máš skupinu, kde se scházíte pravidelně a hráváte i tvrdší hry, tak je to v pohodě, ale CoN má obrovskou výhodu, že si můžeš zahrát zábavnou, atmosférickou hru i s lidma, který moc hry nehrajou, pravidla jsou vysvětlený do 10 minut a všichni zvládaj...

15.7.2011 20:48:43

rbx

Cwoki
ja myslim, ze uz to tu zaznelo. Pokud chces jednodussi area control ve fantasy prostredi a mas kolem sebe spis prilezitostne hrace tak je to jasna volba. Pokud se schazite pravidelne a tudiz nemusis Runewars nikomu znovu a znovu vysvetovat a zaroven jste s nimi spokojeni, tak je asi lepsi to rozsireni.

16.7.2011 17:07:37

RW
Tak povecsinou sme ty istý, mna by ale aj zaujimalo ako sa hraje CoN v 2 alebo 3 hracoch. No nvm, uvidim ze kolko bude stát ten nový RW. Ja mám rád skôr zlozitejsie strategie a RW my pride este dost jednoducha.

16.7.2011 17:50:24

rbx

Cwoki
troufam si tvrdit, ze ta hra je nejlepsi ve dvou. Ve třech to je taky asi v pohode, protoze dva hraci hrajou za zlo a jede hraje za obe strany dobra. Ve ctyrech jsou nejvetsi prostoje, ale zase o to vetsi zábava (vid, Jendo? :-)). Pokud mas rad spíše složitější veci, tak ty Runewars jsou to prave ořechové. Toto je spis zábava a skvely poměr cena/výkon, nez nějaka hluboká strategie.

16.7.2011 17:56:43

Vybíráme z Bazaru

Warfighter: The tactical special forces 4.edice
Warfighter: The tactical special forces 4.edice
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas