Comanchería: Vzestup a pád říše Komančů

xxxxxxxxxo hodnoceno 34x (Seznam vlastníků)

Comanchería: Vzestup a pád říše Komančů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
GMT Games
Autoři: Joel Toppen
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je ?

Obecně sólovky moc nemusím, protože u deskovek mi jde především o lidský kontakt se soupeřem a společnou zábavu, ale tahle hra mne na první pohled zaujala. Mohl by prosím někdo, kdo to hrál o té hře něco bližšího stručně napsat (cíl hry, princip, mechanismy, ...) ?
1.9.2020 11:42:54

kren
Koukni na DŽ, tam je rozsáhlejší popis.

1.9.2020 11:50:08

re:kren
Spáchal jsem popis a dost detalní popis 5 kol ve hře na svém blogu. Třeba to trochu pomůže. Nejsou to recenze pravda. Ale můžu říct, že mě hra naprosto nadchla. A to i když jsem první hru prohrál (a to byl nejlehčí scénář).

Mimochodem víte někdo, proč tam jsou 3 barevné koskty? Pochopil bych 2 (na určení aktivního nepřitele nebo pro zjištění políčka na mapě). Ale 3? :ú)
-----------------------------------
Autor blogu Války v jednom
www.valkyvjednom.blogspot.cz

11.2.2021 14:33:32

Urobil by niekto české video z gameplaye?

12.1.2023 10:23:28

IN

Jsme domluvení, že by měl vzniknout gameplay Deskofobie.

----------------------
Majitel liščí krabice

12.1.2023 11:16:02

@Richmond Tak v prvé řadě jsou ty kostky v barvách Sparty Praha, což by při dvou kostkách dost dobře nešlo :o)

Ale já je využiju všechny 3. Jednu kostku mám nastálo u tabulky příkazů nepřátel. Když mám zbraně, tak se hází dvěma kostkama najednou, což jsou dohromady 3. Když nemám zbraně (což je prakticky neustále) tak jednou házím a druhou mám u Paraiba, kde si na ní nastavím počet jeho akcí při Plánování (pokud teda nedělám tu jednu na jistotu) a pak to postupně odečítám.

Tak tolik příklady z praxe :o)

30.3.2023 12:56:39

Vybíráme z Bazaru

SERBIA THE DEFIANT/ROMANIA... /EN/ částečně hraná
SERBIA THE DEFIANT/ROMANIA... /EN/ částečně hraná
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas