nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Coldwater Crown

Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: neuvedeno
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Zajistili jste si účast na světoznámém rybářském turnaji Coldwater Crown a soutěž právě začala! Podaří se vám nahodit správnou návnadu ve správný čas a vytáhnout největší rybu? Podaří se vám strategicky vyvážit své úsilí na různých lovných místech, abyste získali co nejvíce trofejí? V těchto chladných vodách je jistých jen málo věcí tak, jako že ryby budou brát!

Během hry Coldwater Crown budete chytat různé ryby na pobřeží, v řece i jezeře. S ostatními hráči budete soupeřit o vítězství v různých soutěžích a na základě ulovených ryb získávat vítězné body. Na konci hry bude hráč s největším počtem bodů korunován šampionem!

Příprava a průběh hry:

Chcete-li chytat ryby, nahazujte návnadu ze čtyř míst (zóny 3, 4, 5 a 6) na desce hráče. Kdykoli z určité zóny nahodíte poslední kus návnady, poznamenejte si barvu návnady a číslo zóny. Ze stejné číselné zóny na hracím plánu, na které se shoduje barva návnady, chytíte rybu. V průběhu hry budete také chytat speciální kousky Mistra rybáře, a to tak, že budete nahazovat správné kombinace návnad.

Konec hry:

Konec hry nastane ve chvíli, kdy:

  • Hráč chytí 12. rybu (bez ryb Mistra rybáře).
  • Lovné místo nelze doplnit na čtyři ryby. 

Poté všichni ostatní hráči dohrají svůj tah a vyhodnotí se vítězné body. Hráč s největším počtem bodů se stává vítězem. 

Autor: Bloud