Clank! Legacy: Acquisitions Incorporated

xxxxxxxxxo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Clank! Legacy: Acquisitions Incorporated - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Dire Wolf Digital
Lucrum Games
Penny Arcade
Renegade Game Studios
Autoři: Andy Clautice
Paul Dennen
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ lokalizacia

Ahojte. Neviete niekto, ci sa nechysta cz verzia? Zvazujem kupu originalu, ale ak by sa chystal preklad, kludne si pockam.
Dik
24.4.2020 12:41:40

jj
taky čekám... nutně bych to potřeboval :)

24.4.2020 18:29:59

čeština
taky bych ji rád viděl v češtině, ale obávám se, že legacy hry nemají u českých vydavatelů úplně nejlepší pověst
a Rexhry se zatím nějak nehlásily k tomu, že by to lokalizovat chtěly ...

takže po delším zvažování (protože je to hlavně na hraní s 8 letým synem) jsem nakonec pořídil v angličtině

25.4.2020 08:33:32

Legacy
Shaddy: ja sa prave pozeram po prvej legacy hre do zbierky. Zvazujem Pandemic, ktory je prelozeny alebo Clank. Viac ma ale taha Clank, aj ked aj Pandemic si doma radi zahrame. Tiez hravam casto so synom, tento rok bude mat 8. Mozes potom prihodit nejaku nespoilerovu recenziu ku Clank Legacy. Zaujimalo by ma, ci su tam karty, ktore sa daju neskor pouzit aj v klasickej verzii (hravame klasiku / gold and silk / temple of ape lords) a ci sa po dokonceni da vyskladana legacy mapa hrat opakovane (pripadne aj s kartami z povodneho brinku).

25.4.2020 17:29:35

Krišo
Teď jsem to psal ve vedlejším fóru. Zkusili jsme se o tom s Renegádama bavit, ale kvůli náročnosti výroby chtěly velký objem printu a navíc to bylo hrozně drahé, takže jsme to bohužel museli odpískat...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

26.4.2020 22:02:13

CZ
Tak to je skoda, ze se lokalizace neplanuje... Uvital bych ji, urcite me laka vic nez Pandemic.

29.11.2020 01:05:36

Vybíráme z Bazaru

Dva bratři
Dva bratři
Akt. cena: 380 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas