Břink! Ve vesmíru!

xxxxxxxxxo hodnoceno 128x (Seznam vlastníků)

Břink! Ve vesmíru! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Dire Wolf Digital
Lucrum Games
Renegade Game Studios
Autoři: Paul Dennen
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ verze

Ahoj nemate nekdo info, zda nechysta nebo neuvazuje nejaky vydavatel o lokalizaci teto zalezitosti?
12.12.2018 19:23:58

cz verze
Chalani z rexhier to spominali vo videách, ze vsetko závisí od predaja 1. zakladu a jednak je na taketo otázky este priskoro, kedze klasicky Clank je tu tyzden aj s botami :)

12.12.2018 19:28:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Doufám...

Škoda, že nešli rovnou do tohohle. Osobně si myslím, že je lepší a víc promakanější. Ale když Aneken nemá rád to scifi ;-) tak kdo ví.

12.12.2018 20:33:52

...
V době, kdy se Clank začal dělat, ještě žádnej Space nebyl ;)
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

12.12.2018 22:12:29

Clank
Tak po delsi době to zkousim znovu :) nemate nekdo echo o tom, jestli ma sanci Brink v kosmu v cz lokalizaci?

2.3.2019 12:46:21

Adept-Astares
Taky by mě zajímalo, tato hra mě láká více než původní Břink! díky tématu i vylepšeným mechanikám.

3.3.2019 05:01:15

In Space
Jsme ve fázi jednání o ceně, množství a termínu, dělat to chceme. Až to bude finální, dáme vědět ;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

3.3.2019 09:07:47

In Space
To je super sprava. Do tohoto pojdem, hra je vyborna a tema sci-fi mi je blizka.
drzim palce chlapi

3.3.2019 09:16:28

aneken - Lehké OT
A co rozšíření k "normálnímu" Břinku? Je nějaké v plánu?

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

3.3.2019 09:50:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Iné rozšírenia?
Taktiež by ma zaujímalo, či neplánujete aj nejaké rozšírenie pre klasický Břink?

3.3.2019 12:05:33

Malcolm
No asi můžu prozradit, že je to taky v jednání;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

3.3.2019 18:40:17

Clank
Já u Clank in Space asi nakonec nepřekousnu ten opravdu ošklivý herní plán. Nicméně rozšíření pro Břink bych vzal určitě, jedno jaké, klidně obě :).

4.3.2019 14:51:13

Břinky
No hergot, to jsou pro zatim same skvele zpravy :) vsechno pocesteny okamzite musim mit :)

4.3.2019 17:18:39

Břink ve vesmíru
Jak to vypadá s touhle hrou? Doufám, že se co nejdřív dohodnete, ať už si to můžu koupit...

2.4.2019 08:23:21

Clank in Space
Clank in Space som uprednostnil oproti klasickému Brinku práve z dôvodu variabilného herného plánu. Mám dokúpené aj rozšírenie Apocalypse, ktoré pridáva do hry dva nové obojstranné mapové diely, pár kariet do balíčku a karty udalostí (hru to robí o dosť zaujímavejšou - napríklad: po splnení určitých podmienok každý hráč utŕži zranenie, alebo nákup kariet sa stáva drahší a podobne...) - toto rozšírenie môžem iba odporučiť.
Celkovo mám z tohto Clanku skvelý pocit, herne je to zábavné, a u nás sa to na stôl dostáva pomerne často. Keďže herný plán sa dá variabilne zostavovať, herných možností je tam veľa.
Veľké plus je, že na to aby ste mohli vyraziť po artefakt, potrebujete hacknúť dva počítače v dvoch rozdielnych moduloch (to znamená že na dvoch rozdielnych herných častiach mapy - takže nehrozí, že sa nejaký hráč rozbehne po artefakt a vy sa nestihnete ani spamätať.)
Clank In Space hrám s ľudmi, ktorí bojujú s angličtinou, ale texty sú také jednoduché že im to nerobí problémy.
Nevýhoda - herný plán sa skladá ako puzzle a po pár hrách sú hrany rozstrapkané - diely do seba zapadajú príliš na tesno a potom je problém ich rozobrať...

Ak toto vyjde v CZ určite neváhajte a choďte do toho. Za mňa SUPER hra.

2.4.2019 12:24:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Vesmírný břink
Eyron už dělá na překladu, takže to bude určitě, jen neznáme termín. Ten dáme vědět, jak to Direwolf nasází;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

2.4.2019 12:50:26

Klasický břink

A u fantasy břinku rozšíření to vypadá jak? :)

2.4.2019 13:53:23

General
Podobně, jen nestíháme překládat... ;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

2.4.2019 17:11:08

A už?
Né že bych se chtěl každého čtvrt roku ptát, kdy to bude. Ale kdy už bude Břink ve vesmíru?

3.7.2019 13:46:13

Okow
Podobně nadšeně jsem se ptal u původního Břinku, ale po skoro dvou letech dotazování mne to přešlo a prostě jsem jen vyčkával :-D
Takže tady se pro jistotu už ani neptám :-D

4.7.2019 07:14:21

dnešní info z FB REXher
"Po delší době jsme dostali na stůl Clank in Space!, ale pro ty z vás, kdo čekají na českou verzi, máme nemilou zprávu. Studio Direwolf, na kterém stojí grafika (opět si to chtějí sázet sami), je opět zasekané a tak jsme opět v pořadníku s grafikou a termín tisku je nejistý. Spolu s vesmírným Břinkem se to týká i rozšíření základu a obojí tak bude skoro jistě až v příštím roce. Nic moc s tím dělat nemůžeme, takže bohužel nezbude, než chvíli počkat :( Jakmile budeme mít jakýkoliv update, tak dáme vědět..."
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

9.7.2019 21:07:11

Koronavir
Předpokládám, že kvůli koronaviru se tato hra ještě opozdí co? Doufám, že je šance na to, že si ji letos zahraju v CZ.

15.4.2020 14:35:59

Okow
Ahoj, já doufám, že by to mělo být v pohodě a že nejpozději někdy začátkem podzimu by to tu mělo být i s rozšířením pro klasický Břink ;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

15.4.2020 16:42:46

Promo
Ahoj, na FB jsem četl, že má být promo přímo v krabici, co by to mělo být?

6.9.2020 14:53:15

Jarek
Ahoj, jsou to 4 extra katy navíc, přišlo nám jednodušší je v tomto případě hodit rovnou do krabice ;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

6.9.2020 16:52:08

Promo

Děkuji za info.

7.9.2020 17:08:05

Vybíráme z Bazaru

Mandala
Mandala
Akt. cena: 270 Kč
Končí za: 20 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas