Charterstone - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Jamey Stegmaier
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Albi eshop

Zdravím, všimli jste si, že dnes zmizel Charterstone ze stránek eshopu Albi? Měl jsem uložen i odkaz ze včerejška v historii a po otevření zjištění, že stránka neexistuje. Nevíte někdo co se děje?
4.10.2018 10:37:28

Chyba naskladnění
Byla to chyba v naskladnění - Charterstone by měl být k dispozici podle původního plánu - tj. od 13. října na e-shopu a v týdnu poté na kamenných prodejnách.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

4.10.2018 13:10:47

Dejf
Už jsme vyřešili s kolegyněmi z distribuce ale díky za info

4.10.2018 17:29:41

škoda
V tom případě mě mrzí, že už jsem hru zaplatil a dostanu ji až za 14 dní. A nikdo mě o tom ani neinformuje, že jde o chybu v naskladnění? Jsem poněkud rozčarován.

4.10.2018 18:53:46

@Xarog
Prosím tě nedělej dámu. Čekal bys tak jako tak. Chyba se stát může, tak buď trochu tolerantní. Myslím si, že zrovna Albi vychází zákazníkům, když něco potřebují maximálně vstříc, ať už jde o nějaké chybky v distribuci, výměnu vadných dílů her nebo dokonce jsou vstřícní, když ze hry něco ztratíš nebo ti třeba figurky rozkouše pes. Takže já bych je za nějakou logistickou chybu zbytečně nebuzeroval.

4.10.2018 19:40:02

albi - customer care
musim suhlasit s kren-om, pristup Albi ako support je prikladny

4.10.2018 19:41:53

Xarog
nikto ti nebrani objednavku zrusit, ako je to podla zakona mozne, vsakze…

4.10.2018 21:40:06

Xarog
Tohle není úplně moje pole působnosti, ale myslím si, že by to nemělo být tak, že teď by někdo, kdo hru zaplatil měl 14 dní čekat. Distribuce by se měla ozvat a nějak to vyřešit. Pokud to tak není, klidně mi napište na mail (david.rozsival@albi.cz) a já zkusím zjistit, jak to teda vypadá.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

4.10.2018 23:27:45

dáma
Nemyslím, že bych dělal dámu, nebo někoho buzeroval, tak to vyznít nemělo. Nejde ani o prachy, stejně bych tu hru koupil, takhle ji mám aspoň předplacenou. Dělám v obchodě už dlouho, tak je mi víc než jasné, že chyby se stávají. Jde o to, že pokud bych se nepodíval na zatrolenky, tak ani netuším proč ta hra stále nepřichází a přitom všude zadávám mail i tel. číslo. Dát vědět je to nejmenší.

5.10.2018 09:37:24

albi eshop
Možná teď albi prochází nějakou situací. Jejich zákaznický servis bych za příkladný zrovna neoznačil. V pondělí ráno jsem posílal reklamaci i s fotkou a doteď se mi nikdo neozval. Je to sice moje první zkušenost s jejich reklamačním oddělením a chyby se skutečně stát mohou, proto je nechci hanět, ale asi tam něco v pořádku nebude.

5.10.2018 20:41:49

reklamace
já mám s Albi jen ty nejlepší zkušenosti,
vždy, když jsem něco potřeboval, vyšli mi vstříc a chybějící či zničené věci mi bezplatně poslali.
To samé se dá říci i o Mindoku, s nimiž mám také kladné zkušenosti.
Reklamace ve světě her tedy fungují bezvadně a já jim musím jen poděkovat.

22.10.2018 12:58:50

Vybíráme z Bazaru

Tiny epic dungeon
Tiny epic dungeon
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas