Cesta za štěstím

xxxxxxxooo hodnoceno 37x (Seznam vlastníků)

Cesta za štěstím - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: vývoj postavy, párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Artipia Games
Ediciones MasQueOca
Stronghold Games
Autoři: Adrian Abela
David Chircop
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

O cem to je

Muzete sem nekdo v kratkosti napsat, o cem ze tato hra je? Vzdalene mi to pripomina CV, alepson tedy tematem...
25.2.2019 10:18:23

CV
Tématem je to velmi podobné s hrou CV. Herně je to složitější. Jsou tam koníčky, práce, vztah s partnerem, ve kterých se můžeš postupně zlepšovat. Akce generují různé zdroje pro jiné akce. Dle množství stresu pstava dřív nebo později umře.

25.2.2019 13:36:39

ach jo
Supr no, další hra, kde se člověk stresuje simulací reálného života. Vždycky si říkám proč tohle vůbec lidi přitahuje. Vždyť máme všichni svůj vlastní život a tolik dobrých her, které nám nabízí cokoliv jiného, než právě to, co prožíváme každý den. Dalším krokem je logicky něco jako Inception - hra plná miniher o životě lidí, kteří ve svém volném čase hrají hry o životě jiných lidí...

P.S. mimochodem, hru tohoto typu už v roce 2012 vydal Jirka Mikoláš (Jiraman) a jmenovala se Život v Česku. Brr, ještě teď z toho mám nervový třes a vzpomínky na Vietnam, nic ve zlém, Jirko :D

25.2.2019 21:08:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Havelock
Chtel jsem napsat neco podobneho ale nechtel jsem byt vuci rexikum ustepacny :(

25.2.2019 21:22:33

Beholder
Rexíky mám moc rád, znám je osobně a přeju jim jen dobré. Bezvýznamný názor jednoho nýmanda jim prodeje nesníží. Kdyby to řekl Petr Čáslava z Deskofobie, tam už by to váhu mělo určitě. Důkazem budiž poptávka po hrách, o kterých Petr promluví byť jen okrajově. Ale ti zrovna spolupracují, takže opět strach nemám. :)

25.2.2019 21:38:35

Havelock, Beholder
Kluci, máte do jistý míry i pravdu podle mě. Nicméně z našich zkušeností je právě k téhle hře snadný dostat lidi, co běžně nehrajou. A je to právě pro to téma, kdy je to pro lidi něco, co můžou snadno uchopit. Což byl důvod, proč jsme do téhle na hraní příjemné hry šli.

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

26.2.2019 09:24:43

aneken
Jo tohle chapu a respektuji (mozna to mi prave podvedome zabranilo napsat to co napsal Havelock, byt bych se pod jeho prispevek podepsal, protoze se mi v hlave honilo naprosto to stejne :) )

26.2.2019 09:31:40

Vybíráme z Bazaru

Tanto Cuore minirozšíření Promo 1
Tanto Cuore minirozšíření Promo 1
Akt. cena: 149 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas