Cesta kolem světa za 80 dní

xxxxxxxooo hodnoceno 96x (Seznam vlastníků)

Cesta kolem světa za 80 dní - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 50 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, závodní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Galakta
Kaissa Chess & Games
Kosmos
Marektoy
MindOK
Rio Grande Games
Autoři: Michael Rieneck
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

jaká je?

uvažuji o rozšíření sbírky o tuto hru a to hlavně protože my příjde herně jinde než to co doposud mám a mohlo by to v rodiném kruhá uspět. Jaký je názor místní komunity.
15.2.2009 23:33:48

trošku info
Túto hru som si zadovážil hlavne preto, že hrávam aj s hráčmi, ktorí sú herne "nevyhratí".
Je to relatívna rýchlovka (presný čas nepoviem, nikdy som ho nemeral, pretože keď sa hráme tak sa hráme). Má pekne urobené karty dopravných prostriedkov. Takisto sú tam karty náhodných udalostí.
A ako rodinná hra? Predovšetkým to záleží na nálade tých mladších hráčov... :-)
Ako predkrm je vcelku v pohode, pretože keď neuspeješ napríklad s Galaxy Truckerom vyskúšaš niečo stráviteľnejšie...

16.2.2009 20:59:26

Ruzna pro ruzny pocet hracu
Kdyz jsme hru zkouseli ve dvou hracich, pripadla nam neprilis zazivna. Proste nenarocna hra, kterou lze zabit pul hodinku.
Ve trech hracich hra naopak nabrala novy rozmer, objevila se hromada odlisnych taktik a neslo ani o to, ze "dva se perou, treti se smeje" nebo kombinaci "dva proti jednomu". Velice nas to prekvapilo a pokud hru zvazujete, doporucuji alespon tri hrace. Ve dvou je, mozna prekvapive, mnohem mene o taktice a dumyslu.

26.4.2009 00:33:27

pre dvoch nie
Je to dobra hra. Stoji za kupenie. Podla mna je skor pre starsie deti a dospelych. Ma jednoduche pravidla, ktore kazdy po druhej hre ovlada. Idealna rodinna hra, ale zabavili sme sa aj z priatelmi. A to naozaj dost dobre. Traja hraci su ale naozaj minimum.

26.4.2009 13:02:39

překlad?
Uvažuji o koupi této rodinné hry,ale nikde jsem se nedočetl, zda jsou do češtiny přeloženy i karty v balení. Protože mám malé děti, tak by pro mě koupě hry s kartami v anglickém jazyce nebylo to pravé ořechové. Děkuji za informace.

15.6.2009 21:21:58

to Deth
Vydal to MINDOK, takže je samozřejmě vše lokalizováno do češtiny. Můžeš si být jistý, že hry s logem Albi nebo s logem MINDOK jsou kompletně lokalizovány do češtiny.

15.6.2009 21:40:05

čeština
Mám to a je to komplet česky. Velice pěkná závodní hra.

15.6.2009 22:21:52

Deth
Je to cesky, poznas to uz podle krabice;) A je to docela pekny, spise rodinne, ale s lidma, co hraji min, se to da velmi dobre zahrat.

16.6.2009 13:45:51

překlad - odpovědi
Děkuji Vám za příspěvky, hru jsem na základě uvedeného zakoupil a až ji holka dostane za vysvědčení, tak si ji zahrajeme.

17.6.2009 18:57:23

Vybíráme z Bazaru

Inzert do hry Bestie
Akt. cena: 449 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas