Česko-slovenská bitva o jižní Moravu

xxxxxooooo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Česko-slovenská bitva o jižní Moravu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 10
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: intriky, válečná, párty hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: TAPE v.o.s.
Autoři: Ivan Mládek
Rok vydání: 1993
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Proč?

Co to je za debilitu. Zase vymyslel někdo nějákou blbost. Co tak jako že by morava měla svoje vlastní vojsko a stranu. Jasně můžou připsat na zadní stranu, že jakákoliv podobnost s reálným světem a jeho místy a lidmi je náhodná. Prostě nevím co víc na to říct než, že je to blbý nápad.
20.2.2015 10:35:22

Proc?
Protoze to tak mladek v roce 1993 vymyslel. Nevim co to ma spolecneho s hrou? Copak je nutne mit u hry realny geograficky zaklad??

20.2.2015 10:54:08

Derthiel
V době, kdy byla tahle hra, tak ty jsi ještě tahal kačera. A možná ani to ne :-)
Ber to tak, že v té době to bylo tématicky docela zajímavé a vzhledem k některým snahám i docela aktuální. Kupodivu tomu nescházel i jistý humor. Dneska už je hra passé, už je to spíš taková raritka.
Z herního hlediska to byla celkem dicefestová zvrhlost, jejímž jediným cílem bylo opít se vínem.

20.2.2015 11:25:18

aradraug
Nezbyva nez souhlasit, ale i pres to, sem rad ze se mi sem podarilo hru dostat, myslim ze by tady v katalogu mela byt.

20.2.2015 12:28:07

...
Heh, já v té době ani nevěděl co to kačer je :-D

20.2.2015 12:32:19

SirTonic
Své místo na slunci si rozhodně zaslouží a na zatrolenky určitě patří. Koneckonců, taky jsem u ní pár hodin svého času strávil (a nadával, když mě Langoš poslal na rajóny, protože mám dlouhé vlasy :-)).

20.2.2015 13:03:14

Já chci kačera!

20.2.2015 13:06:32

Nostalgie
Jojo, tato hra je někde na poličce u rodičů. Jako malý jsem u ní trávil docela dost času, přestože jsem polovině hlášek ani nerozuměl. Později jsem ji doplnil o domácká pravidla. Možná, že jsou ještě v té krabici. Už si to příliš nevybavuji, jen tuším, že se dala nějak vytunit letka a jako značka sloužila smyčka uvázaná na figurce.

22.2.2015 13:49:01

Nostalgie
Pokud muzes, zkus se po tech pravidlech podivat, jakykoli tuning je vitan...

22.2.2015 14:35:53

SirTonic
Ok, ale chvíli to potrvá. Vídám se s našima tak co dva měsíce. Taky od toho nečekej žádné zázraky. Bylo mi asi dvatnáct.

22.2.2015 14:44:53

saiwer
to nevadi, treba to bude inspiraci na upgrade pravidel

23.2.2015 15:26:00

Proč?!!-protože existuje spousta D.....ch her než je tato!.

Hra je stará nejspíš od roku 1993...není zbytečné ji teď kritizovat?!!...přijde mi ta diskuze jen snaha vyprovokovat hádku, jestli je bo není dobrá? Já ji mám taky..našla jsem ji válet se zaprášenou ve sklepní kóji po předchozích nájemcích, ještě jsme ji nehráli a rozhodně, ať je bo není na nic, si ji zahrajeme. Zajímalo mě tu jen jakou má přibližnou hodnotu a doufala jsem, že tu najdu i potenciálního kupce. Ach jo...momentálně mě napadají podobná slova jako tu byli zvoleny pro hru..ale určeny Vám...Komentáře nahovno!!

27.9.2019 14:03:40

Joe

MisheLl88
Hmmm? Nechápem, o čo ti ide? Prešiel som si túto diskusiu a žiadne "komentáre na*****" tam nevidím... tak sa trošku ukľudni a užívaj si piatku :)

---------------
Prekladateľ Joe

27.9.2019 14:12:41 | Upraveno autorem (porovnej)

MisheLl88

To teda. Trochu nervy, ne?! BO tady neni nic tak extra, aby to mělo takovou odezvu...

27.9.2019 14:43:44

:)
Nasla hru a myslela si, ze nasla asi historicky poklad a ze tu rovno najde kupcu, čo to ocení :) Navyse registrovana dnes :D

27.9.2019 19:02:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Je to jasný
Spíš mi přijde, že ji hrozně dopálilo to, že lidé hru kritizují a nedostane za ni ani korunu. Protože kdyby si ji možná zahrála, přestala by ji tak urputně bránit.

27.9.2019 21:40:08

Chlastací hra víc čekat nelze (≧▽≦)
No vzhledem k tomu, že nejde víc než o starou chlastací hru, u které se mají lidi jen bavit u vína není co řešit. :-D Že má hra své nejlepší roky za sebou, je víc než jasné, ale pořád je to párty chlastací hra pro až 10 lidí a to se někdy může hodit. A pro pamětníky je i vtipná např "Generál Klaus ti nevěří, že máš na zádech vytetovaného Jánošíka." XD
Prostě Mládek a jeho druh humoru.

29.3.2020 23:46:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Armádní generál
Armádní generál
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas