Cavern Tavern - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Final Frontier Games
Autoři: Vojkan Krstevski
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Tak jsem zahlédl recenzi od youdy na YT a musím říci že to vypadá na dost povedenou hru. Tématem je mi hra dost blízká, hospoda a trolové :-) . Podle recenzenta není hratelnost obtížná a mohla by se líbit i našim něžnějším polovičkám. Jen zatím není k sehnání a na ebay nenakupuji. Už aby byla k sehnání na našem trhu. Má ji někdo?
30.4.2017 09:11:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Kdy bude na českém trhu?
Jsem na tom stejně jako flipper, Youda mě svou recenzí navnadil a v obchodech kde nic, tu nic. Ale díky Zatrolenkám už jí mám a brzy dám vědět, jak nás u nás doma baví.:-)

9.5.2017 20:58:30 | Upraveno autorem (porovnej)

info o dostupnosti
ak som dobre pochopil tak je to moznost ziskat (ako addon) k tej druhej hre co mali do minuleho tyzdna na kickstarter

9.5.2017 21:56:40

Vydání v Čr
Moc bych o ní stála, ale z naší skupiny umím anglicky jen já :-( Bude česky? Nemáte někdo info?

18.7.2017 15:33:03

Tak jaké to je?
Lusinda: Jaké jsou tvé dojmy a poznatky? Je to tak dobré jako to z Youdovy recenze vypadá? Jak je to s náročností na angličtinu?

A nechystá se toho chopit nějaký vydavatel v našich luzích a hájích?

11.10.2017 20:24:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Angličtina
Angličtina není na nějak vysoké úrovni. Hrál jsem to i s neangličtináři a zvládali jsme to uplně v pohodě. Stačí si karty projít na začátku hry. S dostupností je to opravdu horší. Pokud znáte někoho, kdo jede letos na Essen spiel, tak možná tam. Autoři tam budou.

11.10.2017 21:25:59

Dojmy - první hra
Takové lepší euro (2-5 hráčů) a mechanika placení kostkami mě prostě baví(Marco Polo), po grafické stránce není co vytknout. Anglicky nezávislá z 80% a většinou se jedna o překlad jedné věty, kterou mi přeložil protihráč a není se čeho bát, protoze to je muj bonus ve hře a tyto karty jsme hráli lícem nahoru, je to přeci euro i když některým hráčům by to mohlo vadit. Podle mě se určitě bude líbit i vašim drahým polovičkám. Nakonec musím jenom dodat, dejde si v baru kámen:D

14.6.2018 22:23:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

World of Tanks: Rush
World of Tanks: Rush
Akt. cena: 205 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas