Cave Evil - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Blast City Games
Emperors of Eternal Evil
Autoři: Jochen Hartmann
Mat Brinkman
Nate Hayden
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Mapy

Chci se zeptat majitelů (mezi které se od včerejška také počítáme), jestli by někdo z nich stál o tisk lepší mapy - pravděpodobně zase na plast (jako u Duny, Paxu atd.). My o tom vážně uvažujeme, tak abychom nebyli sami ;)
2.3.2012 10:48:03

Elissa
Uvazujeme s Ozzym, ale spis to chceme dat na cerne platno, aby to bylo stylove. Ale jeste nejsme rozhodnuti, tak popermyslim. Nejakou lepsi mapu rozhodne chci.

2.3.2012 10:49:41

sydo
Tak buď se přidám já k vám, nebo vy ke mně ;)

2.3.2012 10:54:45

Elissa
Taky bych určitě rád nějakou lepší mapu

2.3.2012 10:59:31

Sydo
jj, to platno by tam bolo fakt luxusne, priam stylove! :)

2.3.2012 11:18:35

platno
chtel bych to zrealizovat behem brezna, jen mi chybi najit to spravny platno

2.3.2012 12:11:00

sydo, ozzy a spol.
S tím plátnem jsem měl úplně stejný nápad ještě dřív než mi hra dorazila, takže jsem jednoznačně pro plátno a určitě se mnou počítejte.

Teď trošku z jiného soudku:
Přepočítal jsem si karty a s politováním jsem zjistil, že mi chybí jedna ze summon decku. Už jsem psal autorovi hry a ten mi velice ochotně poslal seznam karet obsažených v summon decku. Když tak si taky všechno překontrolujte a pokud nás bude víc můžeme napsat autorovi hromadně ať nemusí posílat zásilky do ČR po jedné

2.3.2012 12:35:11

naskenovaná mapa s přehlednějším středem
Jak jistě víte, střed mapy (Pit overlay) nemá jasně vyznačeny hexy. Na BGG jeden člověk psal, že zkombinoval naskenovanou mapu s naskenovaným středem s vyznačenými hexy. Jelikož výsledný soubor má cca 26 MB a nedostal svolení to nahrát přímo na BGG, tak mi slíbil, že mi to nahraje na ulozto.cz.
Já teď budu celý víkend mimo net, tak někdy příští týden sem hodím odkaz.

2.3.2012 16:27:02

rbx

pevna mapa
ja teda spise uvazoval o skladaci pevne mape. tu platenou budete muset prehybat a bude se kroutit, coz je blbe, vzhledem k tomu jak se na to davaji ty chodby.

2.3.2012 16:52:40

slíbený odkaz na mapu
http://www.ulozto.net/xJAjTw2/mapforbggdudes2-tif

Dávám sem slíbený odkaz. Mapa je sice přehlednější, ale vizuálně nic moc. Možná by to chtělo si s tím trošku vyhrát.

Jak to vypadá s realizací nápadu převést mapu na plátno (nebo na pevný podklad, ale já raději to plátno :)), uskuteční se?

Taky jsem přemýšlel jak vylepšit Squad Markers. Aby to bylo stylové napadly mě kovové jehlánky s vyraženými značkami na stěnách. Pro každého nekromanta jiný kov (např. měď, bronz, ocel...). Jenže jelikož nejsem majitelem žádné dílny ani nářadí a navíc jsem značně manuálně NEzručný (v dílnách ve škole jsem doslova trpěl :)) tohle je v rovině čistě teoretické. Máte někdo nějaký jiný nápad?

5.3.2012 17:50:16

na žádost syda
přesunuji debatu o mapě sem. Takže vzhledem k tomu, že jsem asi jediný ze zájemců, který nebude mít možnost vidět výsledek na vlastní oči moc bych ocenil odkaz na fotku nebo poslání fotky na mail.

5.6.2012 11:31:31

DD

Fotky
No ja budu v Hradisti v vysokou pravdepodobnosti zase fotit.
Takze muzu specialne i nafotit to platno od Elissy a poslat ti ho nebo ho vystavit spolu s ostatnima fotkama. Tak i tak by to bylo ale dostupne az po navratu z Hradiste.

5.6.2012 13:25:19

Mapy
Tak vzorek byl obhlédnut a schválen.
Zatím počítám se šesti objednávkami, kdo se chcete přidat, můžete si vyžádat
fotku od DDho nebo posudek třeba od rbx nebo syda, ale všem, kteří ji viděli, se
líbila.

Cena vychází na 720 Kč za metr čtvereční, dopočítejte si sami ;)

Objednávky přijímám do konce týdne, pak zadávám tisk.

(Raději mi napište i vy, kteří jste mi to řekli osobně, zapomněla jsem, kdo to všechno byl...)

12.6.2012 11:24:57

Vybíráme z Bazaru

Fractal - Beyond the void (7.8 BGG)
Fractal - Beyond the void (7.8 BGG)
Akt. cena: 2800 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas