Cave Evil - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Blast City Games
Emperors of Eternal Evil
Autoři: Jochen Hartmann
Mat Brinkman
Nate Hayden
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cave Evil 3. edice - cz

Už se ví jaké budou změny ve třetí edici, která k nám má přijít česky?
16.6.2020 18:17:22

jo
..ako zrovna s Natem cistime pravidla a karty, budu tam drobne opravy a upresnenia a zasadna bude nova kapitola o prepojeni CaveEvil a Warcults.
inak herne sa nic nemeni.)

Edit: oznacenie "3.ed". sa tyka ENG printu, v CJ bude print jediny.

17.6.2020 20:11:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Warcults

Warcults ale nebudou součástí českého vydání, ne?

3.11.2020 16:08:50

IN

Re
Nene, to je uplne jina hra (ktera tedy lze s Cave Evil kombinovat).
----------------------
Majitel liščí krabice

3.11.2020 16:40:52

...
A jinak nějaké novinky o výrobě či dodání na trh?:-)?





"I want to play a game." Jigsaw

4.11.2020 06:50:58

Bolek

Ahoj, psal jsem přímo Foxům a níže přeposílám odpověď

,, Dobrý den,

Lokalizace Cave Evil se nám trochu protáhla a dostupnost hry bude určitě až v roce 2021 (spíše bych to viděl kolem pololetí).''

Moc mě tím nepotěšili, ale věřím, že se vyplatí si počkat

27.11.2020 09:23:23

Csf. Jackal
Doporučuju Discord Deskofobie, tam je David (IN) ve své sekci hodně aktivní a není potřeba psát dotazy za komunitu :)

P.S. A ještě, omlouvám se, s Liškou nemám nic společného, ale za to, jakou kvalitu dostáváme, napsat, že tě moc nepotěšil... to je až urážlivé...

27.11.2020 11:24:29 | Upraveno autorem (porovnej)

havelock
súhlas, s ich hrami nie je absolútne žiadny problém s prekladmi, chybami atď. Tých hier je toľko, že za tých pár mesiacov sa dá hrať toho kopu iného.

27.11.2020 11:41:54

:-(
Borec napíše o info vydavateli a než aby si nechal odpověď pro sebe, tak to nasdílí pro všechny. A jelikož se na hru těší, tak připojí poznámku, že ho informace nepotěšila.
Za to dostane obratem vynadáno, že má:
1. Mít nějaký discord a ptát se tam.
2. Nemá urážet vydavatele tím, že napíše, že se na hru těší a že ho odklad nepotěšil.
A takhle my si tu žijeme...

27.11.2020 12:03:05

...
Sere pes, David vyda skvelou hru na kterou by si nikdo jinej netroufnul, respekt a rad si pockam, vsak na ks rok zadnej cas :D





"I want to play a game." Jigsaw

27.11.2020 12:26:09

Varouch
Moje rec

27.11.2020 12:34:18

Havelock
Já psal dotaz na Fox sám za sebe, protože mám hru předobjednanou a zajímá mě kdy ji dostanu. Jestli v lednu nebo třeba až v červnu.

Dále moc nechápu, co je urážlivé na tom, že napíšu, že mě moc nepotěšili s oddálením. Ono snad někoho tato informace potěšila? Čím jsem je podle tebe urazil ? Nikde ve svém příspěvku jejich práci nehaním. Předobjednávku jsem stále nezrušil, takže i přes oddálení termínu mají moji důvěru a podporu.





27.11.2020 13:24:52 | Upraveno autorem (porovnej)

IN

re
Ale no tak... urážlivého na tom samozřejmě není nic. Snažím se na tyto dotazy odpovídat pravdivě, jak to jde. Zdržení samozřejmě mrzí i mě a vynasnažím se, aby bylo co nejdříve.
----------------------
Majitel liščí krabice

27.11.2020 14:17:26

In

Jsem rád že jsem nikoho neurazil. Vím, že určitě děláte maximum a že to není snadná práce. Překlad a cele zpracování určitě bude velmi kvalitní a rád si na něj počkám ????. Drzim palce

27.11.2020 14:41:15

Neuvěřitelné
Naprostý souhlas s Varouch. Co zde někteří diskutující vyplodí je zarážející.

Jinak k posunutí vydaní musím říct, že jsem docela rád. Nyní vychází nějak hodně her, které mám předobjednané (např. rozšíření Pád nebes nebo Churchill), tak nebude příliš placení najednou.


27.11.2020 17:49:29

Varouch
+1

27.11.2020 19:06:27

C
Dáky ste tu všetci precitlivelí a všetci sú urazení jeden za druhého druhý za tretieho :) Samozrejme, pozerať diskord je nezmysel, a aj to že sa podelil je super, ja to napr. oceňujem nakoľko ZH a BGG je môj jediný zdroj info., mňa skôr prekvapuje tá nedočkavosť ľudí a celkovo nedostatok trpezlivosti. Pre mňa je kvalita prvoradá a tie 2-6 mesiace je fakt minimálna doba aby som dostal kvalitný produkt, hlavne ak do toho môže prísť XY faktorov, hlavne v čase corony.

27.11.2020 23:37:05

Čas
Sám jsem byl zvědav kdy to dorazí, ale byl jsem línej hledat :D. FB nemám, deskofobii už nesleduju... Že to bude do vánoc... S tím jsem od začátku nepočítal a rád si počkám :)

Takže díky Jackalovi za info a Lišákovi hodně zdaru ;)

PS.
Už se ví jestli bude součástí i Chaos pack 1?

28.11.2020 00:38:10

. . .

Varouch + 1 i stOKYi +1. I já to chtěl mít na vánoce, protože je to tak krásné vánoční téma. Díky tomu, že se někdo zeptal vím, že z toho nic nebude... A? Kdo z nás si zruší kvůli tomu předobjednávku? Já mám dva kusy, jeden budu hrát, druhej dám nerozbalenej do závěti, takže to rušit určitě nehodlám. Takovou dobu jsme čekali na českou edici, takže no problemo. Díky Davidovi, opčíkovi a jejich spolupracovníkům. Jen mne zneklidňuje jedna věc. Předobjednávková akce na Cave Evil ukázala jeden znepokojující fakt. A to ten, že je mezi námi nějak moc nekromantů... Bo)

28.11.2020 00:55:46

IN

El Ďábel
Po diskusi s autory nakonec Chaos Pack nezařadíme. Je určen i k hraní s Warcults a v něm obsažené potvory mají jednak atributy, které Cave Evil nepoužívá (takže by to bylo matoucí) a pak jsou jen pro hru Cave Evil nevyvážené.
----------------------
Majitel liščí krabice

28.11.2020 07:44:44

Haveloc
tebe posedlo asi hodne zly nekromansky kouzlo "zakaleni mysli" ne? :D


28.11.2020 07:58:42

IN
Děkuji děkuji, nevadí :)

Jinak kvůli zdržení mě opravdu ani nenapadlo předobjednávku zrušit... Už proto, že to byla podmínka pro vydání hry (určité množství předobjednávek) a zrušení by mi přišlo jako podraz... A to mám tři kousky - jeden pro sebe (protože okamžitému unboxingu neodolám :D) , jeden k "archivaci" a s třetím se teprve uvidí, asi dárek :) ;)

To "teasing" video na hru je super, připomnělo mi to hraná intra z her od Terminal Reality (Nocturne).
To bych snad ke hře přidával na CD, klidně i s nějakým tematickým soundtracken :) ;)


28.11.2020 08:00:38

Csf. Jackal
Veřejně se ti omlouvám. Jsem horká hlava a zpětně nechápu, proč jsem to vůbec psal. Discord jsem jen doporučil a je jen na tobě, jestli ho chceš využít. Co se týče toho P.S., byl to totální zkrat. Lesson learned :)

28.11.2020 21:28:28 | Upraveno autorem (porovnej)

to Havelock
Znělo to tvrdě, ale chápal jsem co chceš říct a ne jen co jsi napsal, dvě rozdílné věci...
Každopádně smekám před tvou sebereflexi, inspirativní!!!

28.11.2020 21:38:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Havelock
V pohodě, o nic nejde.omluva přijata :)
Ps:co je to ten discord?

29.11.2020 20:21:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Datum
Opet zvidavy dotaz... kdy? Nejake novinky lisci muzi:)?







"I want to play a game." Jigsaw

25.1.2021 17:33:38

Vybíráme z Bazaru

Hadrianuv val
Hadrianuv val
Akt. cena: 30 €
Končí za: 8 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas