Hrady v Burgundsku

xxxxxxxxxo hodnoceno 51x (Seznam vlastníků)

Hrady v Burgundsku - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Alea
Ravensburger
REBEL.pl
Autoři: Stefan Feld
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Posunutý tisk na zadní straně hexových destiček a žetonů

Ahoj,

dneska mi hra přišla, odehrál jsem partii a během ní si všiml, že na zadní straně oboustranných tilů/žetonů je posunutý tisk. Týká se to tedy všech hradů, lodí, dolů, dělníků a mincí.

Jsem z toho docela smutnej, setkal jste se s tím někdo (zde, nebo v jiné hře)? Jak to řešit? Kupoval jsem na TLAMĚ, které zítra napíšu. Mám šanci na výměnu? Před vyloupáním mě to nenapadlo kontrolovat, vidím to prvně.

Tak či onak to je dost otrava. Díky za reakce.

(Edit: jeden člověk na IG mi psal, že jeho verze je OK, a jiný ve FB skupině Dice Tower, že má stejný problém. Jen pro doplnění…)

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

23.11.2022 22:43:59 | Upraveno autorem (porovnej)

… tak podle různých fotek a komentářů pod nimi na BGG jde o rozšířený problém, nejsem jediný.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

23.11.2022 23:57:38

Já měl taky nějaké posunuté, ale nebylo to o moc. Nic nebylo odříznuté, jen mírně vyosené.

A je to spodní strana, kterou to dávají nahoru jen psychopati :D

24.11.2022 06:37:35

@deiv_lupen Jo, “jen” spodní strana a také SNAD nic oříznuté není, ale ten posun je znatelný. A já si to pak samozřejmě skládal přední stranou nahoru, ale na první dobrou bych nevěděl, co je předek a co zadek - k tomu mi pomohlo právě až špatné natištění. A přitom se to podle krabice vyrábělo v ČR, to to nemohli ohlídat?

Ale předchozí tisk, co jsem našel, měl dokonce potištěný zadní strany všech žetonů, ale (asi) kvůli problémům s tím posunutím je udělali jednobarevná (zvířata, šedé a zlaté budovy a dílky na trh).

Je pak divný, že asi dva lidi mi zatím psali, že to mají OK. Ale víc jsem viděl těch, co mají stejný problém. Achjo, ještě uvidím, co napíšou z TLAMY.

(tady dotyčný to má taky znatelný: https://boardgamegeek.com/image/5643878/castles-burgundy a možná o tom při focení ani nevěděl :D - tak to vypadá i u mě a podobně to máš i ty, Dejve?).

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

24.11.2022 08:02:43 | Upraveno autorem (porovnej)

@Jonash Abych pravdu řekl, tak už nevím jestli takhle nebo méně. Tím že to bylo zespod jsem to nějak extra neřešil.

24.11.2022 09:19:23

@deiv_lupen Jasný. Si jen říkám, proč i ty lodě, hrady nebo doly nepotiskli jen z jedné, přední strany a spodek nenechali jen barevný karton, jako tomu je u zvířat a spol. No co už.

Dneska jsem pořádně koukal na Gamefound a docela uvažuju o tý nový edici od AR, co tu má na jaře 2023 být. Sic i bez miniatur stojí 2x tolik (bez dopravy), ale vypadá fakt hezky a měl bych klid (a tuhle poslal dál). Tak ještě uvidím.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

24.11.2022 11:03:22 | Upraveno autorem (porovnej)

 Z TLAMA mi napsali, že poslali reklamaci na dodavatele, případně že by se to řešilo s výrobcem. Tak jsem sám zvědav, jak to celé dopadne, pokud to je rozsáhlejší problém třeba celého jednoho nákladu. Dám pak vědět, mohlo by se hodit i někomu dalšímu, kdo hru pořídí.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

24.11.2022 15:07:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Scythe modulární herní plán
Scythe modulární herní plán
Akt. cena: 680 Kč
Končí za: 22 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas