Castles of Burgundy: Special Edition

xxxxxxxxxx hodnoceno 22x (Seznam vlastníků)

Castles of Burgundy: Special Edition - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: undefined
Vydavatelé: Alea
Awaken Realms
Ravensburger
Autoři: Stefan Feld
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Půjde do retailu?

Máte někdo nějaké info?

Já pořídil teprve před týdnem 20th anni. edici, která mi teď půl roku vystačí, ale přemýšlím o této vymazlené verzi, ale backovat úplně nechci. Tak budu rád za informaci, pokud ji někdo má. Díky.

edit: úplně bohatě mi stačí classic pledge bez miniatur.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

30.11.2022 11:56:31 | Upraveno autorem (porovnej)

nevím, proč se radši nepřidáš k nám? Máš ideální načasování, v pátek platíme. Info v druhé diskuzi. Ušetříš a máš top content

30.11.2022 13:58:55

No možná jo, ale třeba sólo automa je v strech goal, takže v retailu možná nebude. Ale za tyto informace neručím.

small man Tonda

30.11.2022 14:57:34

@Tonsii Aha, to s tím sólem jsem nevěděl, já že je rovnou součástí krabice, jedno o jakou verzi (kdy) půjde.

@Design O diskuzi vím, ale jak píšu, mám teď čerstvě edici z 2019, tak nechci hned kupovat další. A obecně radši kupuju hry, co jsou dostupné (mám za sebou v životě jediné backnutí), protože 1) nerad čekám, 2) za další půlrok bych třeba po té hře ani nesáhl. Takže Castles se mi určitě líbí, hraju to i na BGA a mám mobilní apku, ale furt mě to drží teprve 2-3 týdny. Být die-hard fan, tak to backnu klidně sám o těch několik stovek dražší - i když ta cena je na moje poměry dost vysoká.

Jen jsem chtěl výhledově vědět, zda to časem (až si tu zábavnost a znovuhratelnost hry na vlastní kůži potvrdím desítkami partií) seženu v nějakém e-shopu. Možná to celý nedává smysl, ale je to tak. Každopádně díky za nabídku.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

30.11.2022 15:23:37

Dobrý vědět, na Svět deskových her je v tomhle spoleh, měli např. v září jako jedni z mála Age of Innovation.

_____________________________________________
· od ledna 2024 admin sekce Novinky
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

21.3.2024 11:24:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Svět Divů + promo
Svět Divů + promo
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas