Cards Against Humanity

xxxxxxxxoo hodnoceno 103x (Seznam vlastníků)

Cards Against Humanity - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 30
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, párty hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: (Self-published)
(Web published)
Autoři: Ben Hantoot
Daniel Dranove
David Munk
David Pinsof
Eli Halpern
Eliot Weinstein
Josh Dillon
Max Temkin
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Czech Version

Prosím zda někdo neví kde se tato hra dá stáhnout CZ, našel jsem pouze slovenskou verzi :)
27.8.2014 15:37:22

CAH
Na hofyland.cz byla skupina lidí, co se domlouvala na překladu. Netuším ale, jak to dopadlo.

27.8.2014 15:46:51

Preklad jak preklad
C.A.H. si zada docela rozsahly kulturni prehled. Prosty preklad nemusi postacit a nektere speky budou hodne odviset od herni skupiny.

27.8.2014 16:19:13

Děkuji
#5C4RL37 - Věřím že překlad nebude jednoduchý a že pro mnoho výrazů a frázi český překlad prostě neexistuje, např. Některé známe osobnosti z kartiček vůbec neznáme, ale v tomto je čeština krásný jazyk, ve kterém půjde určitě vymyslet adekvátně směšný výraz.
aradraug - Děkuji za stránku, překlady kartiček jsem našel, bohužel nikdo zatím neudělal verzi kde by se daly kartičky vytisknout ve stylu jako je originální hra.

27.8.2014 22:01:48

nezname udaje a tisk
Pokud neco neznam tak strejda huhla mi pomuze prekrasne rozsirit obzory. Hodne to pomuze pri hledani ceskych (a v nekterych pripadech, rekneme bohuzel - zavlekli jsme si tu spousty veci od germanu) i neceskych ekvivalentu.

Az se k tomu dostanu, tak ceske ekvivalenty dopisu permanentni fixou primo na anglcike karty. (U cernych - ukolovych anglcitina zas tolik nevadi, pac jsou verejne.)

27.8.2014 22:11:14

oroginál
#5C4RL37 - Chtěl bych originálně vypadající hru s českým překladem, nechci do kartiček dopisovat slova, natož věty, pro případ, kdybych hrál s lidmi neznající angličtinu na takové úrovni aby se mohli bavit a hrát.

27.8.2014 22:28:56

V poho.
Ja sahnu po vpisovaci variante. Ma sve kouzlo. Obzvlaste pro anglictinare. Na druhou stranu pravidlo, ze muzes zahodit kteroukoliv kartu, ale pak musis celit vysmechu ostatnich, ze nevis, co znamena, prinasi spousty zabavy.

Zatim nam kazdopadne vychazi, ze znalost kontextu je mnohem dulezitejsi nez znalost anglicitny.

27.8.2014 22:50:26

Česká verze zdarma!
Zde: http://protilidskosti.cz

25.10.2015 17:21:00

já taky ne

16.7.2018 19:35:46

Vybíráme z Bazaru

Carcassonne: Zlatá horečka
Carcassonne: Zlatá horečka
Akt. cena: 185 Kč
Končí za: 12 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas