Byl jednou jeden život

xxxxxxxooo hodnoceno 23x (Seznam vlastníků)

Byl jednou jeden život - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vzdělávací
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Atomic Mix
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

obecne

ma nekdo? zkousel? jaka?
28.7.2012 13:45:58

ndru
Hrála jsem jednou a už bych se bez toho obešla, i když přinutit bych se asi nechala... Jestli si dobře vzpomínám, tak je to kooperativka pro děti, která spočívá v tom, že odpovídáš na otázky o lidském těle, pokud odpovíš správně, šíří se v plicích kyslík, pokud špatně, šíří se viry. Jsou tam kartičky s otázkami typu jako v hrách ze série "otázky a odpovědi". Sedmiletou holčičku to bavilo, mně ne, chodíš tam jen po plánu a odpovídáš na otázky, figurky mají na zádech něco jako batůžky na kyslík (skleněné kapky), který přenášejí. Otázky nejsou primitivní, některé i dost odborné, co mě nejvíc štvalo, že jsou tam otázky směrované ke stejnojmennému seriálu, jako třeba jak se jmenuje vůdce škodičů nebo tak něco. Padlo jich během hry několik, takže to byla pro nás tipovací soutěž.
Takže děti, které mají nějaké vědomosti o zdraví a těle (příp. o seriálu), to bude bavit a dospělý to vydrží. Takže asi tak :)

31.7.2012 19:27:22

Sháním
5ti letá dcera seriál miluje a tuhle hru bych mooooc potřebovala sehnat. Už se ale asi nedá koupit :((( Kdybyste někdo měl, ráda koupím.

11.6.2016 11:35:49

Nemel by nekdo v top stavu, sháním?

14.11.2021 22:38:09

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny - nová, nejlevněji!
Hra o trůny - nová, nejlevněji!
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas