Břink! Ve vesmíru!

xxxxxxxxxo hodnoceno 126x (Seznam vlastníků)

Břink! Ve vesmíru! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Dire Wolf Digital
Lucrum Games
Renegade Game Studios
Autoři: Paul Dennen
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Variabilni herni plan - skladani

Ahoj,
Chci se zeptat, mam jen smůlu já, nebo jste na to taky narazili. V moji krabici obsaženy herní plán jde velmi špatně "skládat". Zámky jsou proste vyseknuté z kartonu špatně a nesedí jednotlivé části k sobe. Zkoušel jsem to různě otáčet, kombinovat, ale výsledek nic moc. Hlavně ty variabilní části doprostřed mi proste nepasují a obavám se, že po pár hrách budou zničené úplně.
K.
23.10.2020 23:28:25

Skladani
Ja mam anglickou verzi a ty zamky sice do sebe zapadaji, ale po par hrach se docela odrely.

24.10.2020 04:35:33

Cz verze
Taky špatně vyřízlý, po prvním rozložení se karton odlepoval, jak to šlo blbě.

24.10.2020 09:00:05

Skladanie plánu
To vôbec nie je problém iba CZ verzie. Toto je problém celého Clank in Space. Mám anglickú verziu, aj rozšírenie s novými mapovymi dielmi - každá jedna časť sa skladá dosť zle a pri rozoberaní je zaručené že dôjde k poškodeniu hrán, tomu sa nevyhnete - je to veľmi nešťastné riešenie.

V rozšírení je dokonca jedna karta udalosti, ktorá hovorí že ak sa naplnia podmienky, má dôjsť k presunutiu jednotlivých modulov - čo si naozaj neviem predstaviť ako oddeliť od seba moduly tak,aby sa nerozsypali komponenty na pláne... - jediné riešenie je nespojit plán do seba, ale nechať len na voľno pri sebe.

Ako som spomínal vyššie, toto ,,puzzle spájanie,, je dosť zlé riešenie, ale nie je to chyba CZ verzie.

24.10.2020 10:03:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Skladanie
Je skoda, ze tam nie je ponechana ciastocna volnost na spojoch, vdaka tvaru by to drzalo v pohode pohromade

Aj pri opatrnom spajani a rozoberani sa po 2-3 hrach miesta rozlepili, da sa to ale spravit. Obist a napustit hrany sekundovym lepidlom, nechat stlacene. Lepidlo nasiakne a hrana je tvrda a drzi.

8.1.2021 00:24:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Špatné spoje
Já bohužel taky :( S tím lepidlem me to taky napadlo ale spíš herkules .. sekunďák to obarví do běla ne?

8.1.2021 09:26:47 | Upraveno autorem (porovnej)

GeneralX
Skusal som aj herkules aj sekundove.

Herkules ma problem, ze je husty a na hrane nevsiakne. V podstate to pri nom je treba rozlepit viac a potom ho skusit dostat medzi vrstvy.

Sekundove lepidlo je riedke, staci kvapkat jemne po hrane, vsiakne sa dnu a po stlaceni zatvrdne v podstate do hlbky.
Urcite nie je po zaschnuti biele (inak aj keby bolo na hrane by to nevadilo)

8.1.2021 15:43:44

Vybíráme z Bazaru

Roll Player EN (Hrdina v kocke) - obalene karty
Roll Player EN (Hrdina v kocke) - obalene karty
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas