Brass: Birmingham

xxxxxxxxxo hodnoceno 379x (Seznam vlastníků)

Brass: Birmingham - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Vlaky, Novověk
Herní kategorie: budovatelská, dopravní, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Gavan Brown
Martin Wallace
Matt Tolman
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Škaredo vyrezané mince

Ahojte aj vy máte čast mincí vyrezanych príliš k hrane žetónu? Nepôsobí to veľmi pekne. Odhadom ide asi o štvrtinu až tretinu všetkých zetonov mincí.

15.2.2022 08:12:45

Já to mám myslím v pohodě. Ale stejně jsem to nějak neřešil jelikož je i pro tebe jednoduché řešení - kup si místo těch kartonových mincí ty pokerové žetony Iron Clays. S těmi se to stejně hraje daleko lépe a jsou velmi luxusní jak na pohled tak na hraní.

15.2.2022 08:27:24

Skor uvazujem nad kovovymi mincami od Moedas, vid vo videu 0:53

Moedas Co Coins Review - with Tom Vasel - YouTube

15.2.2022 11:10:23

Věř mi. Jelikož se mince stackují na sebe a počítá se útrata v každém kole tak jsou ty pokerové čipy úplně ideální a hraje se s nima perfektně. Taky je můžeš použít v jakékoliv jiné hře. A na obrázku to tak úplně nemusí vypadat ale jsou fakt luxusní, krásné a jelikož mají kovové jádro tak mají i příjemnou váhu v ruce.

15.2.2022 11:20:20

Tie mince od Moedas tiež stackuju na seba. Boli vyrobené s tým zámerom. A chipy by mi už nevošli do krabice. Plus objednám aj iné sety, lebo poštovné majú celkom vysoké. Ale je to pochopiteľné, keďže sú z Brazílie. Ale zas je to kompenzované cenou tých mincí.

15.2.2022 11:36:44

S chipy se parcuje milionkrát lépe než s mincemi (obzvláště když ty mince mají různý průměr).

Nicméně pokud pomineš potřebu rychle a efektivně stackovat a počítat, tak zbývá čistě subjektivní designové hledisko - takže klidně běž do mincí. ;-)

15.2.2022 15:02:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Za 4-5 her jsem si nevšiml… pokerové chipy by mohly bejt každopádně cool.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

15.2.2022 15:49:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Odhodlaní: Normandie + 3D tisk vojáčci
Odhodlaní: Normandie + 3D tisk vojáčci
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas