Brass: Birmingham

xxxxxxxxxo hodnoceno 364x (Seznam vlastníků)

Brass: Birmingham - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Vlaky, Novověk
Herní kategorie: budovatelská, dopravní, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Gavan Brown
Martin Wallace
Matt Tolman
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Onw

AJ vs ČJ

Vyplatí se počkat na českou verzi, nebo radši koupit anglickou, když s angličtinou nemám problém? Jak jsem četl, hra je bez textu, takže by se to dalo hrát v pohodě i s neangličtinářem. Co myslíte?
19.1.2021 19:29:06

Je to jedno
Je to jazykově nezávislá hra, takže klidně ber anglicky.
Ale pozor! Česká verze hry byla mnohem levnější než anglická.

19.1.2021 19:40:59

Onw
Pokud zvládáš vysvětlovat pravidla, tak bys koupí anglický verze neměl šlápnout vedle. Komponenty jsou opravdu jazykově nezávislý, a když bude nejhůř, českej návod s lama kartama lze dokoupit za pár babek samostatně od Tlamy:
https://www.tlamagames.com/deskove-hry/brass--birmingham-ceska-pravidla-a-napovedy/

19.1.2021 19:41:23

Onw

Rozšíření
Děkuju, asi nejspíš obětuju 300 navíc, abych měl kdyžtak v budoucnu jistý rozšíření, pokud by mě ta hra bavila dost, abych si ho koupil :D

19.1.2021 20:17:31

...
brass zadny rozsireni nema

a "ceska" verze spociva v tom, ze ma v krabici cesky pravidla, jinak je uplne stejna jako anglicka

___
redaktor Deskofobie

19.1.2021 20:47:56

není důvod...
Není jediný důvod jít kvůli čemukoli (kromě teda dostupnosti :-)) do jedné verze než do druhé - obě jsou v podstatě stejné, jediný rozdíl je ten, že v české verzi jsou vložena česká pravidla. Jinak jsou to naprosto stejné krabice a to i co se týče obsahu.

19.1.2021 20:59:08

CZ lokalizace
Kdo má CZ lokalizaci, tak si asi všimnul, že lokalizace spočívá v tom, že jsou přibalena česká pravidla (anglická zůstala) a zadní strana krabice má českou přelepku.
Ale pro mě to je super postup u jazykově nezávislé hry jako Brass B. S angličtinou až tak problém nemám, ale první hra byl celkem oříšek.
Neřeš jakou verzi a jdi do toho, ta hra je boží!

19.1.2021 22:42:20

Onw

Aha
Aha, tak jestli jedinej rozdíl je jen v tom, že jsou přiložena česká pravidla, tak to si asi počkám a ušetřím 300. Stejně chci ještě před tím prodat Zaklínače.
Děkuji všem za rady a odpovědi!

20.1.2021 08:20:52

Vybíráme z Bazaru

Khora Zlatý věk
Khora Zlatý věk
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas