Bloodborne: Karetní hra

xxxxxxxooo hodnoceno 73x (Seznam vlastníků)

Bloodborne: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hra ve dvou


Hra je určená pro minimálně 3 hráče. Viděl jsem ale na Youtube jak to hrají ve dvou. Bylo to v němčině, tak jsem nerozuměl jestli si upravili pravidla nebo zda se to dá hrát i ve dvou. Má někdo s tímto skušenost?
28.4.2019 00:49:22

BGG
Sám jsem ve dvou nehrál, ale na BGG to řešili a prý v pohodě.
Někdo zkoušel ubrat jednu "krev" z monster a pak zmiňoval, že to prý snad ani nebylo nutné. Ale záleží asi na tom, co za monstra přijdou a co padá na kostkách.
Každopádně nikdo nepíše, že by to z nějakého důvodu ve dvou nefungovalo.

29.4.2019 09:15:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Hratelné bez problémů
Odehrál jsem několik partií ve dvou hráčích a je to v pohodě hratelné i s plným počtem životů všech protivníků. Jen je potřeba protivníky trochu předvybrat, aby nepadl šílený hlavní boss a do toho kombo s malými bossy v balíčku, to nás podělalo během dvou kol :D. Ovšem pravý potenciál hry vynikne až ve hře více hráčů, to je jasné :)

24.8.2020 08:49:08

A když bude hrát 2 hráči za 2? Jakoby ve 4?

13.2.2022 16:43:41

Hráli jsme teďka ve dvou a jen jsme příšerám a bossům ubírali 1 kapku krve. Hratelnost byla naprosto v pohodě a během několika partií jsme protočili všechny. Dokonce jsme porazili i Roma, ale proti němu jsme hráli týmově, aby se nestalo, že jeden z nás bude úplně vyřazen. Hrát za dvě postavy naráz si moc nedovedu představit a byl by to pravděpodobně guláš. Ale zase na BGG to někdo doporučoval, tak nemůžu soudit.  

22.11.2023 10:56:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, ve dvou hráčích to hrát jde, ale doporučuji hrát ve třech až čtyřech hráčích. Hra je zábavnější, je nutné více plánovat co v tahu zahrajete, protože se často stane, že na čtvrtého hráče na tahu už nemusí vyjhít možnost udělit zranění a získat tak kapky krve. Takže se hodí karty, které udělí zranění ještě před fází lovců a taky se častěji uplatní efekty poškozující ostatní lovce. Bylo by to na delší vysvětlování, ale v kostce asi tak. Petr.

24.2.2024 20:29:23

Vybíráme z Bazaru

Detective: City of Angels + Bullets over Hollywood
Detective: City of Angels + Bullets over Hollywood
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas