Bloodborne: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 104x (Seznam vlastníků)

Bloodborne: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Michael Shinall
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Znovuhratelnost

:-) … ani nevím, jestli to mám nějak komentovat, rád bych ale začal toto obligátní téma (zejména u kooperativních her). Zajímají mě vaše názory (a jistě nebudu sám…). Kdo má zkušenost se hrou, podělte se prosím.

27.6.2021 11:56:24

Dvě hlediska 

1)příběhové - záleží, jak se ti bude dařit. Většinou máš splnit 2 ze 3 sidequestů, takže si můžeš jeden nechat do buducna, někdy se ale podaří splnit všechny. Občas jsou také přítomna nějaká rozhodnutí (rozhodneš se pomoct, nebo ne), takže se zase v budoucnu můžeš rozhodnout jinak. Takže nějaká znovuhratelnost tam je, ale spíše menší.

2)herní (mechanismy) - některé kapitoly pracují s náhodnými monstry, plus každé monstrum má dvě strany karty, takže se chová v různých hrách jinak podle zvolené strany - což je fajn. Když se ještě dostaneš k nějaké expanzi tak je to paráda a monster je na výběr hodně. Stejně tak je to s huntery. Dle mé zkušenosti je několik typů, kteří se každý hraje trochu jinak, takže taky fajn.

Osobně mám odehrané 3 kampaně (takže celkem 9 scénářů) a zatím neomrzelo. Různá kombinace monster, hrdinů a questů funguje dobře. Expanze to pak posouvají ještě dál.

 

27.6.2021 13:05:40

Vybíráme z Bazaru

Scythe Titáni nebes
Scythe Titáni nebes
Akt. cena: 1475 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas