Bloodborne: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 100x (Seznam vlastníků)

Bloodborne: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Michael Shinall
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS verze vs. Česká verze

Chci se zeptat, jestli někdo neví rozdíl mezi anglickou KS verzí základní hry a její české verze, která jde právě do obchodů. Nepočítám pochopitelně jazykový rozdíl, spíš o materiální. Někdy v KS verzí je něco, co v českém překladu pak není. Vzpomenu minimálně jeden případ, to tak je, tak snad ten dotaz není tak hloupý

18.6.2021 00:23:52

Základní KS pledge obsahoval základní krabici, která je identická s českou, dále krabici Chalice Dungeon (nové příšery, náhodně generované scénáře), KS exklusivní kampaň a KS exklusivní SG - 6 lovců, 6 druhů nepřátel, 1 boss a pár estetických minatur. Takže něco jako KS verze základu není, ale člověk dostal několik krabic navíc.

18.6.2021 01:54:39

Šlo mi jen o tu základní krabici. Například u Tainted grail je základ jiný než v české verzi - je tam o figurku Niamh víc. Proto jsem se ptal, jestli to není podobné. Co obsahuje KS pledge vím, mám jej :-) šlo mi o to, jestli mohu hrát českou verzi základu a tyto rozšíření aniž by mi chybělo něco ze základu té původní verze. Tak díky za odpoveď.

19.6.2021 09:49:24

@Derecho Ne nezbytně. Pokud jsi nepodpořil do 24h nebo jsi ji nepřikoupil, tak to máš stejné jako v češtině. Podobně jako Medic u Nemesis. 

19.6.2021 12:47:54

Vybíráme z Bazaru

Bärenpark - Bear park + rozšíření Bad News Bears
Bärenpark - Bear park + rozšíření Bad News Bears
Akt. cena: 930 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas