Bloodborne: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 104x (Seznam vlastníků)

Bloodborne: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Michael Shinall
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dalsi chyby v prekladu

Na kartach se vyskytuji dalsi chyby. Napriklad jeden z utoku krvelacne bestie uvadi ze mu nelze uskocit a dalsi veta uvadi ze pokud jste uskocili, mate +1 zraneni. Takze predpokladam ze melo jit o utok ktery nelze odrazit. Dale jsem mel spatne skompletovany balicek. A spousta karet mi ze scenare uplne chybela.

12.8.2021 21:10:11

Proč tu ale pořád zakládaš nové vlákna to ti jedno nestačí? 

12.8.2021 21:50:05

Aby bylo evidentni jak spatnou praci prekladatele odvadeji. Pristi chyby uz budu davat po stejny vlakno. ;)

13.8.2021 07:44:54 | Upraveno autorem (porovnej)

V kazdem prekladu se najdou nejake chyby. A ze ti chybely karty? Napis na podporu a poslou ti nove, to nema co delat s kvalitou hry ale s vadnym kusem (viz. spousta chybejicich komponent u Lviho chrtanu). 

13.8.2021 13:05:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Chyba v přípravě kapitoly 2 u Tajemství církve. Měli bychom nachystat herní díl Oedonova hrobka, ale na kartě č. 28 je dokončení mise, pokud ukončím pohyb na dílů Oedonova kaple.

 

 Pokud by měl někdo originál, zajímalo by mě, jestli je chyba v přípravě, nebo na kartě 28. Diky

11.3.2023 18:57:18

Ahoj, mám anglickú verziu a je to tak, ako aj v českej. Ale v tretej kapitole sa má pridať dielik s kaplnkou, tak by to asi malo sedieť. Mrkni sa, či to tak máš aj ty. Sám so hru ešte nehral, tak neviem na sto percent povedať, či to je chyba.

12.3.2023 07:15:52

Jenže karta 28 souvisí s kapitolou 2 a ne s kapitolou 3, kde už se má Oedonova kaple připravit. Projel jsem teď karty kapitoly 2 a Oedonova hrobka se vyskytuje na víc kartách (17, 22 kde je zmíněná i v textu příběhu). Oedonova kaple je v celé kapitole zmíněná jen jednou, jako požadavek pro splnění úkolu, ale v přípravě není a pokud si jí nevylosuju náhodně v rámci přípravy, tak je úkol nesplnitelný..

12.3.2023 08:08:17 | Upraveno autorem (porovnej)

MA CHYBA..

vše řeší karta 15 před přípravou hry, takže se omlouvám za zmatky, chyba ve hře není..

12.3.2023 11:23:02

Vybíráme z Bazaru

MoM: 2nd edition + namalovan fig + insert + tokeny
MoM: 2nd edition + namalovan fig + insert + tokeny
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas