Blood Rage: Rozšíření pro pátého hráče

xxxxxxxxxo hodnoceno 71x (Seznam vlastníků)

Blood Rage: Rozšíření pro pátého hráče - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Blood Rage
Počet hráčů: 5 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: CMON Limited
REXhry
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Počeštění cizojazyčné verze

Zdravím, neměl by prosím někdo podklady na počeštění cizojazyčné verze? Základní hru mám v ČJ, ale tuto expanzi se mi tak dlouho nedařilo v ČJ sehnat, že jsem sáhl po anglické. Pro hraní s neanglicky mluvícími hráči jsem si chtěl vložit do obalů vytisknuté české karty, ale nikde se mi je nepodařilo najít. Neměl by někdo, třeba aspoň sken karet a desky?

Případně grafiku karet bez textu (přeložil bych si sám)?

Aktuálně můžu leda tak ke hře přibalit list s překladem, ale to není moc přívětivé.

 

Díky

 

PS: zvažoval jsem, jestli nenapsat Anekenovi nebo Eyronovi, ale to už mi přišlo příliš “oprsklé”.

PPS: pokud je tento příspěvek za hranou co se autorského zákona týče, omlouvám se a prosím o smazání.

21.3.2022 14:30:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, co sa tyka kariet tak vsetky karty z tohto rozsirenia ktore maju na sebe text su len duplikaty kariet v zakladnej hre, jedina karta ktora nie je duplikat je jedna karta ukolu. Takze samotne karty uz mas k dispozicii. Vacsina ludi netlaci karty samotne ale len prelepky na text ktore vlozia do obalu/prelepia. Toto mne osobne pride ako lepsie riesenie lebo vytlacit karty samotne v takej kvalite aby sa nedali lahko rozpoznat nie je uplne lahke. Pri 5-tich hracoch sa najde isto apson jeden clovek co bud vie po anglicky alebo hru pozna na tolko dobre ze nepotrebuje vediet co je na hernej doske.

21.3.2022 17:48:25

Ja takhle nejake hry pocestene mam-vlozenim do obalu a je to za me asi ok,kdyz se pouzije vhodny obal i tisk.

 

Kazdopadne at uz prelepky nebo cele karty-potreboval bych na to nejaky scan-nemate nekdo,prosim?

21.3.2022 17:56:14

Vybíráme z Bazaru

ECHOES Housle
ECHOES Housle
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas