Blood Rage - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Promo figurky

Mohu se zeptat nějakého zkušeného hráče, jaký mají promo figurky vliv na hru, jestli není výsledná hra "chudší"? Na jednu stranu chápu, že si vydavatelé potřebují zajistit rychlý odbyt (viz kickstarter a česká distribuce), ale co obyčejný hráč, který nemá možnost se k figurkám dostat, a to ani za příplatek... Přijde mi to, jako kdybych si koupil Člověče, nezlob se a místo čtyř figurek by byly pouze tři.
(Rex hry zrušili ode dneška figurky k předobjednávce, a to bez předchozího upozornění)
2.3.2016 08:26:04

promo figurky uz nejsou
Ahoj,

podivej se na oficialni oznameni Rexher. Kapacita promo figurek je jiz vycerpana

https://www.facebook.com/REXhry/?fref=ts

2.3.2016 09:06:45

Predobjednavka
Mal som v plane to objednať len som nevedel či budem zaradeny do zlosovania ak si to objednam cez slovensky web.Teraz sa to vyriešilo za mna samo.Skusim si to niekde zahrať a potom uvidim či sa mi to oplati kupiť.

2.3.2016 09:07:52

promo
Hra samotná není založená na přítomnosti dvou figurek navíc. Nepřítomnost figurek hru nějako neshazuje. Ještě pořád tam je kupa dalších extra monster...a vzhledem k tomu, jaký to má úspěch, tak si myslím, že přijdou i rozšíření v podobě bohů a mystiků...takže rozhodně jděte do toho, ta hra si to zaslouží i bez jednoho trola navíc ;)

2.3.2016 09:14:46

ještě mám jeden dotaz, bylo by možný monstra naproxovat, nebo se karty příšer míchají?

2.3.2016 10:15:28

monstra
karty monster máš normálně rozmíchané do ostatních balíčků dle věku.. Takže to půjde dost těžko pokud bys neuměl vyrobit rubovou stranu ve stejné kvalitě jako mají ostatní karty

2.3.2016 11:02:10

takhle jsem to myslel, díky

2.3.2016 11:50:49

Extra monstra
Dnes jsem objednal na HRAS a telefonicky mi potvrdili, že se jedná o edici s extra monstry. Takže možná ne všude lze objednat už "jen" bez extra monster.
Ale je fakt, že třeba na Planetě mají předobjednávku, ale již bez dvou zmíněných extra figurek, zato se slevou 100Kč :-)

Nicméně, jak již bylo zmíněno níže. Dvě figurky navíc nemají žádný vliv na hru samotnou. Je to spíš "tahák" od REXe, aby se jim rychleji vrátili prostředky do hry vynaložené. Což neodsuzuji, naopak chválím, že se do BR pustili.
Hru si užijete i bez těch extra dvou figurek.

2.3.2016 12:01:03

monstra
Vždyť stejnak ty karty v češtině nebudou, budou na ně "přelepky".

Každopádně pracuje se tam vůbec nějak s balíčky věků? Nebo se prostě jen na počátku zamíchají pro vytvoření náhodného pořadí a pak se cpou na trh? Potom by totiž jiný rub nevadil (šlo by třeba před každým trhem balíček znovu zamíchat)... ale úplně jsem mechaniky ještě nestudoval, tak třeba plácám blbosti.

2.3.2016 12:03:21

nákup
oni to trochu naznačili na stránkách Rexher, že se věc má tak, že mají nasmlouvaný odběr s některými obchody, takže se mohlo stát, že některý obchod má domluvenou rezervaci 50 her a tak ještě dneska prodává hry i s promo figurkami. Brzy to ale skončí, tak ať ti z vás, co to ještě řeší, takový obchod najdou.

2.3.2016 14:33:48

to Morthe
Ty promo monstra patří do svého věku. Mystic troll myslím do třetího a ten druhý týpek do prvního. Tudíž je možné je vydraftovat. A taky je možné, že se do hry vůbec nedostanou . Co myslíš tím "trhem"?

Co se týče tématu tohodle vlákna. Mám základní retail verzi, ale rozhodně hře nic nechybí. Promo monstra přidávají na variabilitě, že se tam namísto jiné kartičky objeví jeden z těchto "big guys". Ve hře se pak neobjeví třeba jiné monstrum, clan upgrade nebo bojová karta.

2.3.2016 16:15:18

BR PROMO FIGURKY
FANTASY OBCHOD zatím taky promo figurky ještě k dnešní objednávce potvrdil

2.3.2016 16:16:57

ukončení promo figurek
Škoda, že informace o omezeném množství bonusových figurek nebyla řečena dopředu na začátku celé akce, že počet je omezen...a klidně dát na stránku počitadlo. Zvláště, když Rex Hry tvrdily, že objednání hry s bonusem je možné do - pokud si pamatuju dobře - 31.3.
Ano, jistě, dá se namítnout, že kdo se rozhoupá pozdě, má smůlu. Včetně mě.
Nicméně, s touto informací by se ale zájemce rozhodoval jinak a podobná změna je jako u fotbalového zápasu, kde v půlce mače řeknou, že se hraje bez brankáře.
Za mně osobně tedy fail a nebojím se říct určitá neserioznost.

3.3.2016 19:35:47

Hmm
Já jsem čekal na výplatu, abych mohl hru objednat a taky smůla. A další 100 Kč sleva není až taková náhrada.

3.3.2016 19:58:24

Fleder
Já bych neviděl chybu u Rexher. Cool mini or not už nedodá další figurky, už prostě nemají. Rexhry nečekali takový zájem. Prodali 200 sad. Spíše se koukni do nějakých obchodů s deskovými hrami, jestli tam ještě nenabízejí s těmi promo figurkami.

3.3.2016 20:00:56

...
Do vyprodání zásob. Došlo... Co je na tom neseriózního? Ty bys snad čekal, ze se za dva týdny prodá 200 kusů? Kluci dělají co můžou...

3.3.2016 20:56:04

Hezké
To je mazec, že už prodali 200 kusů. Pak se není čemu divit, že došly figurky. Tak snad přijdou na řadu i rozšíření :) Určitě si nemyslím, že by nedostatek figurek byla neserioznost. Zájem je velikej a figurky prostě došly. Pořád je to ale celkem 300 dolů z ceny. A na promo figurkách to nestojí.

3.3.2016 21:46:51

Kurdt57
No já jsem nějak nezaznamenal /možná klidně i přehlédl/ informaci, že je nabídka omezena počtem figurek k dispozici, ale celou dobu koukám...kupte a zaplaťte do 31.3, kdy jde předobjednávka u které jsou 2 figurky navíc. A pak bum, už nejsou..
Proto jsem psal, že mohlo být na té jinak hezky vyvedené stránce nějaké počítadlo, kolik kousků s figurkami ještě zbývá, pokud Rex Hry věděly, že mají počet omezený a navíc když ty promo kusy šly i pro jiné eshopy.
Já je nehaním za to, že nedělají co mohou, že tuhle hru lokalizují je super, koupím si jí nejspíš i tak...jen..viz výše. Spíš mě mrzí, že budu mít o 2 figurky na barvení méně..

Kerberus: obávám se, že už je vyprodáno všude.

3.3.2016 22:03:29

Fleder
Problém byl v tom, že jsme netušili, že počet figurek je omezený. Původně jsme měli slíbenou stovku a nečekali jsme, že ta se prodá. Pak jsme o stovku navýšili a CMoN nenaznačili, že by na to byla stopka a navýšili na 200 bez problémů. No a pak jsme chtěli navýšit ještě jednou a nešlo to... A s ohledem na časovou prodlevu odpovědi jsme spolu s partnery (těch obchodů je hodně a hodně složitě se to v reálném čase kontroluje) byli skoro na dvou stovkách, každému jsme mohli přihodit po jedné hře a na naši Planetu nezbylo, tam jsme to zastavili první.
To víš, že nás to mrzí a přejeme si, abychom to celé zvládli jinak. Ale dělali jsme to poprvé, bylo to hodně živelné a hlavně jsme nikdy nečekali takový zájem, za který jsme fakt rádi. Je nám líto lidí, na které se nedostalo, ale prostě nás ani ve snu nenapadlo, že by do 31.3. mohly být figurky fuč a taky jsme po prvním navýšení žili v pocitu, že navýšit znovu nebude problém. I pro nás to byl blesk z čistého nebe...
Tímto bych chtěl za celé REXhry tu na Zatrolenkách poděkovat celé komunitě, jak se k tomu postavilo. Děláme sami hry pro radost a tohle nám udělalo neskutečnou. Zároveň slibuju, že se z toho poučíme a příště (ano, s ohledem na pozitivní reakci zkusíme tohle zopakovat) to zkusíme zvládnout lépe...

3.3.2016 22:13:30

Aneken
Jasné, pak to chápu, to jste nemohli vědět.. Škoda, že to stopli.
Díky za vysvětlení a taktéž za tu odvahu jít do lokalizace téhle zajímavé hry!

3.3.2016 23:21:58

aneken
příště to musítě udělat jak béda trávníček, který po osmé v reklamě řve, že to kolo štěstí ještě teda nekončí a prodlužuje do dalšího měsíce (s tím že na začátku dáte nějaký limit) :)

4.3.2016 07:43:14

aneken
Bez komentáře - prostě jen palec nahoru :)

4.3.2016 07:51:46

Souhlas...
s Tangramem a palec nahoru pro REX hry

4.3.2016 10:49:07

Aneken
Příště to udělejte tak, že případná proma navíc budou jen pro předobjednávky na Planetě ;-)

4.3.2016 11:54:28

Promo figurky
Vzhledem k tomu, že předobjednáno mám, ale ještě ne zaplaceno (komunikováno s obchodem), tak nevím, jestli ty promofigurky dostanu. Jestli ano, jsem ochoten svoji dávku nabídnout. Přijde mi to fér vůči těm, co se na ty figurky těšili a čekali, až budou moci zaplatit ihned.

4.3.2016 11:56:47

zruda, REXhry
Ano, figurky dostaneš, taky jsem se ujišťoval. Já musim čekat na výplatu, ale předobjednávku jsem udělal hned jak se tu objevil ten článek (s tim, že zaplatim do avizovaného konce března) a celkem mě to s figurkama taky vyděsilo, tak jsem jim psal a dostal jsem odpověď, ve kterou jsem doufal - figurky budou u všech objednávek do 1.3. a nezáleží jestli už je zaplacená nebo ne (pokud tedy zaplatím do toho konce března což udělm :))

Takže mě se ulevilo a přeji (vám i nám) více takových projektů :)

PS.: objednáno z Planety...

4.3.2016 13:52:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Zombicide Survivor: CMON Comics – Vol. 1 extras
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 11 dnů

Offcanvas