Blood Rage - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Odkup proma

Koukal jsem, že verze s promo figurkama je beznadějně fuč. Pro případ, že by se našel někdo, kdo oželí bonusové figurky a dá přednost příznivější ceně, nabízím výměnu předobjednávek (ta moje, jak je patrné, je už bez figurek). Výměnu předpokládám samozřejmě za adekvátní finanční kompenzaci, popř. můžu přihodit nějakou deskovku v perfektním stavu a za dobrou cenu. Záleží na domluvě.

Případně budu velmi vděčný za jakékoli tipy triky, které by mohly vést k úspěšnému získání "promo verze" Blood Rage. Vím, že už přicházím spíše s křížkem po funuse, každopádně kdyby to náhodou vyšlo, bylo by to supr.
19.3.2016 09:44:45

figurky
zkus se zeptat tadyhle, jestli ještě nemají volného něco (s těmi 2 figurkami navíc), už jsem tam jednoho nasměroval když akce začala:

http://www.deskove.cz/deskove-hry/264-blood-rage-soumrak-bohu-promo-figurky-889696000033.html

22.3.2016 11:55:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Promo
--Deskove--
Ano, je tomu opravdu tak jak říká pan Zaily. Jeden kus máme ještě navíc k dispozici, spolu s promo figurkami. Takže platí pravidlo, že kdo dřív přijde a zboží objedná, ten bude šťastným majitelem.

23.3.2016 10:28:51

promo?
taky bych si to rád koupil ,ale na níže uvedeném odkazu nic o promo figurkách neni jen že je to lenvější...jediný co mi tam nehraje je že píšou 102 karet ale v základní verzi by jich mělo být 3x 33 čili 99 ...takže že by tam byli 3 monstra navíc ?:)

24.3.2016 16:38:59

Promo
Já díky tady tomu odkazu jsem včera na večer koupil asi poslední krabici :)

24.3.2016 17:05:47

Deskove.cz
Kaunmann: Už mají jen verzi bez promo figurek. Psal jsem jim v noci a dnes mi přišla odpověď. O den jsi to prošvihl. Já o pár hodin.
KladivoCZ byl pozornější a vybral nám ji. Prý někdy myslím 19:27 byla koupena poslední.

Zkusím to alespoň ještě takhle: http://www.zatrolene-hry.cz/bazar/31658/

24.3.2016 19:22:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Karty
Ve hre je 102 karet 34 na kazdy vek.

25.3.2016 23:42:55

Hotovo
Děkuji za odkaz Zailyho, skutečně tam byla poslední krabice a gratuluji štastnému budoucímu majiteli. Nakonec se mi podařilo domluvit převzetí jedné předobjednávky navíc, takže se snad taky přidám do klubu promo vyvolených:)

30.3.2016 21:29:45

Naděje umírá poslední
Musím se podělit o radost.
Sice už jsem byl s tím, že verzi s promo figurkami neseženu jinak než za nemalý peníz od šťastnějšího majitele smířený, ale nevzdával jsem to a občas zkoušel psát na všechny strany. 25.11. mi přišel email z jednoho dobrého obchodu, že by jeden jediný kousek byl. Skočil jsem po něm a dnes dorazil.
Většinou mám smůlu, ale občas děsnou kliku ;-).
Mamut

29.11.2016 21:57:32

Vybíráme z Bazaru

Archa nova + opravené karty a promo mapa
Archa nova + opravené karty a promo mapa
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas