Blood Rage - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Malovane figurky

Ahoj, dneska mi dorazi Blood Rage. Bohuzel jako vetsine s nenamalovanymi figurkami. Vzhledem k tomu ze jsem absolune umelecky nepouzitelny a dokazu maximalne natrit plot u baraku, hledam nekoho, kdo by byl schopny figurky namalovat. Samozrejme, ze to nechci zadarmo. Znate nekoho, kdo figurky maluje a mohl bych se na nej obratit?
11.11.2016 11:31:08

cena
Jen počítej s cenou v řádech tisíců kč za to malování.. figurek není zrovna málo.. Pokud tě toto neodradí, tak můžu pohledat ve zprávách, někdo mi BR zrovna oceňoval za kolik by mi to namaloval

16.11.2016 12:14:01

cena
tak, tak.
co jsem si maloval descenta, tak 1 figurka tak 4 hodiny. nevim jestli jsem pomalej, rychlej, ale +- mi to sedelo, abych to neodflakl.
taky nejsem zadnej super expert, mozna to machrum trva jeste dyl, mozna ne.
v BR je cca 50 figurek?
to mas 200 hodin prace.
nechci videt, kolik si kdo veme za hodinu, ale dat do toho tolik penez, to ani omylem.

myslim, ze aby to melo aspon trochu kvalitu, nepotrebujes byt megazkusenej. ja mrknul na youtube, koupil si zakladni sadu a par barvicek navic, pak postupne prikoupil dalsi a vse delam sam. neni to jak od profiku, to vubec, ale me se to libi.

16.11.2016 12:40:02

Zaily
Pokud to nekde mas nacene, urcite by me to zajimalo.

17.11.2016 15:47:52

...
Nevím přesně, ale mám pocit, že jsem tu někde četl cenu namalování BR kolem 4000. A ani se nedivím, protože práce je na tom fakt dost :D

17.11.2016 18:39:21

Cena
4000,- by byla super cena. Když vezmu 50 figurek, jedna je tak za 80,-. Vzhledem k tomu, že taky maluji a doba na namalování je opravdu 4 hodiny, tak za hodinu bych bral 20,-. Nepočítám materiál. Vím, že 4000,- vypadá hodně, ale v přepočtu je to děsně málo.

17.11.2016 20:19:40

Cena
Pokud by to bylo za 4tis, tak to je jeste prijatelna cena. Jeste jde o to kdo by to byl schopny namalovat

17.11.2016 21:12:33

cena
Tak to je fakt super cena. Barvičky, čas, úprava figurek (což naštěstí u CMON je kvalita už tak vynikající) všechno stojí. Já jsem maloval jednu figurku 4 hod někdy déle. Kdysi jsem taky uvažoval, že bych si to nechal namalovat, ale jsem rád, že jsem se do toho malování nakonec dal a to jsem umělecký antitalent. Když vidíš, jak se ti figurka mění před očima a jak jsi šťastný, že je hotová. Pro mě je to rozhodně větší radost než rozbalovat novou hru. Zkus se kouknout na youtube a zkus to sám, bude tě to pak bavit. :D

17.11.2016 21:28:06

Cena
Nedokážu si představit, že za 4 tisíce by to někdo byl schopný namalovat pořádně. Je to moc nízká cena na objem té práce. Nebudu sem tahat přesná čísla, ale Elenistarovi jsme za tu cenu do tomboly dali víc a to to pro nás maloval jako kamarád...

18.11.2016 06:23:56

Ok
Zdá se, že mám opravdu špatnou paměť.

18.11.2016 08:05:10

malování
já su začínající a namaloval jsem zatím jenom dvě figurky do zaklínače. Youtube je krásné místo pro inspiraci a učení se. Na malování BR se těším a i když to nebude od profíka, budu z toho mít super pocit

18.11.2016 17:12:10

aneken
A kdo nakonec vyhrál? Já to totiž nebyl :D

18.11.2016 22:33:38

Průměrná cena za model
Od lidí co malují se průměr ceny pohybuje na jeden malý model okolo 400,-, na velký model je to 650,- spíš víc, aby ten paint měl opravdu nějakou úroveň.

19.11.2016 00:07:22

Havelock
Tady je cela brnenska losovacka:

https://www.youtube.com/watch?v=HA2Ry-GSEYo

19.11.2016 09:42:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Cena
Taky pro začátek doporučuju youtube, tak jsem se to "naučil" i já. Říkám, že dávám figurkám život :-). Člověk z toho má fakt radost a ty hry pak vypadají s namalovanými figurkami prostě úžasně. První jsem si namaloval figurky k Runebound, pak k rozšíření Sands of Al-Kalim a teď mám rozmalované figurky k Mansions of Madness. Takže už něco namalováno mám, ale pořád je to strašně náročná práce - člověk se u toho musí hrozně soustředit, což mě zas hrozně uklidňuje, je to takovej relax. Ale jak se tady píše, je to tak se vším 4 hodiny na jednu figurku. Neumím si představit, že bych za to bral 20,- Kč na hodinu....to prostě je málo, za tu práci a ze ten čas. Na druhou stranu si ani neumím představit, že bych tolik svého času věnoval pro někoho jiného....vydělat si tím rozumně určitě nejde, to pak člověk asi jenom maluje figurky :-)...věřím tomu, že profesionálovi to bude trvat méně času, ale stejně zase o tolik rychlejší to nebude.....

19.11.2016 18:35:25

Malované figurky
Ještě bych jen dodal, že figurky jsou nádherné a byla to jedna z věcí co mě přesvědčila si hru objednat, chtěl jsem ty bonusové figurky a těšil jsem se až si je budu moc namalovat....bohužel patřím mezi smolaře co čekal na objednávku až s výplatou....pochopil jsem to totiž tak, že se počítají zaplacené kusy a až pak jsem si uvědomil, že si stačilo hru objednat a zaplatit až po výplatě :/ tedy hru jsem zaplatil 15 nebo 16 už ani nevím, ale jsem bez promo figurek :-////

19.11.2016 19:36:18

Vybíráme z Bazaru

Halfling Feast (EN)
Halfling Feast (EN)
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas