Blood Rage - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Karty

Nazdar,
hledám grafika, který bude schopen vyčistit texty na kartách (udělal jsem skeny, 1200 DPI, 370 MB jedna strana karet jednoho věku) - a vložit do nich přeložené texty, které dodám. Případně i jiné drobné opravy (např. rámeček pro snazší ořez karet, zarovnání a tak).

Děláme to pro lidstvo, takže se ozvěte.
8.2.2016 08:43:29

scany
tady Zaily sháněl scany, tak se spolu domluvte

http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/blood-rage-4706/diskuse/preklad-pravidel-v-grafice-10680/

Jen dotaz - máš to nascenované komplet včetně KS věcí, bohů a mystiků?

Edit: Lidstvo by vám za to bylo zavázané:)

9.2.2016 10:16:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Zaily
Ano, už na tom děláme se Zailym. KS monstra a mystikové budou také. Bohové nevím.

9.2.2016 10:23:07 | Upraveno autorem (porovnej)

tracnik
Super, už se těším a děkuju:) a za bohy se přimlouvám, je to pár karet, moc práce to snad nedá...

9.2.2016 10:39:05

překlad
KS monstra a bohy potom naskenuju (to už moc karet není), jen tento týden jsem v práci hodně zavalený a mám deadline na některé úkoly do pondělka, takže uvidím jak v mezičase budu stíhat pracovat na sázení překladu.
Ale počítám, že nejpozději během příštího týdne by to snad mohlo být hotové když se nic nestane :)

9.2.2016 16:36:19

Zaily, tracnik
Supr!! Dobrá práce chlopi! ;-)

9.2.2016 16:43:18

překlad
tak první arch ze tří (a půl navíc se šamany) dnes hotov (začal jsem tedy až dnes, bylo moc práce v práci :)

čekám jestli mi tracnik ještě stihne poslat zpětnou vazbu a dle toho pak dodělám zbytek a max v neděli by mělo být hotovo.

Sice tada už je oznámená ta česká verze, ale ještě potrvá než vyjde a aspoň si to my co máme AJ verzi můžeme nachystat pro naše přátele :)

17.2.2016 15:28:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Zaily
Paráda, těším se:) a nenechte se odradit ofiko CZ, pořád bude dost majitelů EN verze, co vaše karty využijí, třeba já:)

17.2.2016 16:51:01

Zaily
Taky si myslím, že překlad karet se bude hodit. Hlavně pro rozšíření pro 5-tého hráče. Pokud bys měl a udělal i pro pro ostatní rozšíření, bylo by to super.

Držím palce

17.2.2016 19:58:40

Karty
My jsme zkouseli Cool Mini navrhnout, ze by nam mohli natisknout treba 50 sad navic a mohlo se to hracum s ENG verzi vymenit, ale bohuzel tenhle napad neprosel :(

17.2.2016 21:12:38

Aneken
díky že na nás myslíte :) no škoda, já to nějak doplácám do konce a nechám tracnika ať to tu pak vyvěsí, myslím že ani nebude proti pokud se překladem inspirujete (ač chápu že na to máte své profíky :)

17.2.2016 22:37:02

Zaily
No my už máme hotovo a jen to lámem do grafiky, ale díky moc za nabídku;)

17.2.2016 22:44:50

info
tak náš překlad už je taky hotový, ještě posílám na revizi tracnikovi, zítra ověřím že máme dobře velikost dokumentu pro tisk a pak ještě zvlášť přidám KS monstra (taky zítra).
Takže pokud to půjde dobře, zítra nejpozději k večeru by to mohlo být nahrané.

22.2.2016 22:57:59

CZ
tak čeština už je hotová a víceméně i uploadnutá, jediná chybka je aktuálně dostupný 1. věk ke stažení , Cauly zveřejnil moji "testovací verzi" namísto té správné co jsem poslal tracnikovi :)

tak s 1. věkem vydržte, ostatní si můžete stáhnout

25.2.2016 00:20:07

Karty
Teda nechci vám do toho krafat a vážím si vaší práce pro neangličtináře (a sám počeštění zvažuji pro rodiče), ale když už si s tím tu práci dáte, proč zvolíte takovej hnusnej font? Na původních kartách je skoro TimesNewRoman, čili font běžně dostupný. Přijde mi to jen škoda.

26.2.2016 10:18:53 | Upraveno autorem (porovnej)

font
No zkoušel jsem všechny možné fonty a tenhle se mi zdál jako nejlépe čitelný v tak malém písmu a nevypadá úplně strojově.. Je jasné, že někdo dává přednost tomu strojovému, já zase upřednostňuji tento.

26.2.2016 10:32:43

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny : Karetní hra (LCG) Core set (CZ)
Hra o trůny : Karetní hra (LCG) Core set (CZ)
Akt. cena: 1444 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas