Blood Rage - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Blood Rage Organizer

Zdravim,

nedavno jsem prakticky zcela nahodou zakoupil tuto hru a to navic se vsemi exkluzivitami z KS. Bohuzel (samozrejme dle pohledu na vec) ten balik obsahuje neskutecne moc komponent a ja opravdu nenavidim, kdyz hraju hru, ze mi hodinu zabere pouze vybalovani hernich komponent a navic z nekolika krabic. Obvykle si do her vytvarim inzerty, pokud usoudim, ze to ta hra potrebuje a snazim se vse narvat do jedne krabice. Blood Rage je presne ta hra, u ktere me to docela vadi a opravdu potrebuji vse do te jedne krabice nacpat. Jasne mohl bych si vytvorit inzert vlastni, ale nasel jsem na americke strance jeden uz vytvoreny a docela vytuneny za docela rozumnou cenu (opet dle pohledu na vec je to porad cca 1000 Kč jenom za inzert) :

http://www.thebrokentoken.com/blood-rage-organizer/

pokud bych si to mel koupit z ameriky, tak je to asi docela narez za postovne (pri jednom kusu je postovne cca 50 dolaru, pri ctyrech 100), ale nasel jsem i evropskeho prodejce (zatim to ma ve forme predobednavek)

http://www.philibertnet.com/en/rangement-jeux-de-societe/40793-blood-rage-organizer-2100000248568.html

Jeho cena je o neco vyssi (50 eur - 1350 Kč) ale postovne je u jednoho kusu uz jenom 15 euro. Za predpokladu, ze by nakup presahl castku 200 eur je pak postovne zdarma. A to je presne to kam mirim, nesel by do toho nekdo se mnou? Pri 4lidech (i kdyz asi 5 pac maji cenu stanovenou na 49,99) bychom meli postovne zdarma a protoze si myslim, ze to bude max do jedne vetsi obalky tak preposilani v ramci ceske republiky by nemuselo byt vic nez 100 Kč na osobu (takze by kazdy usetril minimalne 300 Kč). Kazdopadne bych se do toho pustil minimalne pri 4 lidech (to bych si k nakupu hodil treba jednu sestistenku za 4 centy nebo podobne neslyslnou castku abychom se na tech 200 ecek dostali).
26.2.2016 11:04:01

změna
Tak já ještě popřemýšlím, vypadá to dobře a hodil by se mi..
Do kdy potřebuješ rozhodnutí?

26.2.2016 11:55:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Zaily
Zatim je to preorder, takze neni duvod nejak spechat ale rekneme tyden deset dni by bylo dobre vedet (max tak do 7.3.2016).

26.2.2016 12:18:50

insert
já bych do toho šel, jen by mě zajímalo, jestli se ten insert má poskládat lepením nebo jen přiděláním k sobě bez lepidla

26.2.2016 12:35:24

organizér.
No vyzerá to fakt super, mňa to tiež osobne už dosť hnevalo, tak som čosi zháňal v ako tak rozumnej cene a nakoniec som skončil pri tomto boxe:

http://www.funtastic.sk/Krabica-na-figurky-Large-Figure-Storage-Box-80-figuriek-d16259.htm

Do tohto boxu som dal všetky malé figúrky, okrem figúrok bohov, ale aj na tie tam je ešte miesto si myslím. (mám ks edíciu)

A ostatné veľké monštrá som pohodlne uložil do základnej krabice so všetkým čo k tomu bolo. Takže som sa dostal na tento box + základná krabica a cítim spokojnosť.

26.2.2016 13:08:05

Philibert
Kerberus, normálně se to lepí (herkules to vyřeší). Postup poskládání (video) je na webu broken token http://www.thebrokentoken.com/blood-rage-organizer/ a není to nic těžkého.

icebear: Jako náhradní řešení dobrý nápad, ale když kouknu na tu cenu tak už to není zas až takový rozdíl s tím mít něco na míru. Ale jasně chápu i tak to svůj účel splní víc než dokonale.

Psal jsem do toho jejich francouzského shopu Philibert a dostal jsem odpoveď, že by inzert měl být k dostání do 2 týdnů. Kdyby měl někdo zájem tak na stránkách broken token mají inzert například i pro hru cosmic encounter a bylo mi potvrzeno, že tento inzert bude k dostání u Philibert do 4 týdnů. Pokud by chtěl někdo něco dalšího z jejich šhopu tak s tím asi taky nemám problém, když by bylo poštovné zdarma.

Takže pokud se Zaily rozhodne a Kerberus taky tak ještě jeden a ja bych do toho šel určitě.

Mimochodem jsem z Brna takže pro brňáky nabízím i osobní předání, bez nutnosti dalších nákladů.

26.2.2016 14:40:05 | Upraveno autorem (porovnej)

BMAJTZ
já do toho jdu, už mám nějaké figurky nabarvené a ten insert vypadá báječně

26.2.2016 14:55:02

možno sa pridám
Máš pravdu, iné som nevidel a potreboval som to dajako spratať, tak som improvizoval a cena bola, no o 10 lacnejšie by ma potešilo.

No ja si to teoreticky tiež ešte premyslím, lebo viem tento box použiť neskôr na zombicide BP. a tam nieje toľko postav s kópiami, mečmi a tak čo trčia na všetky strany. čiže by som tam natlačil aspoň čosi. na Blood rage by sa asi fakt hodil originál insert, premyslím si to.

26.2.2016 17:48:30

Super
Mate na to jeste tyden tak premyslejte.

26.2.2016 18:02:36

Celkem drahota,
kdyby měl nekdo zajem dokážu tohle vyrobit z jakéhokoliv materialu.

26.2.2016 20:34:19

Kladivocz
zájem by byl, jestli je to drahota, za kolik bys byl ochoten to vyrobit, chápu že to nejde přesně, ale cena, popř. že by se nás domluvilo více?díky za info...

26.2.2016 21:16:15

KladivoCZ
Pokud mi to vyrobis ve stejne kvalite a +- to bude i stejne, nemam problem to od tebe koupit pokud ta cena bude jinde. Urcite se nejak dohodnem, kdybys mohl poslat nejakou ukazku toho co jsi uz udelal tak to bude jenom plus.

27.2.2016 11:50:35

ať ten či ten
já bych insert taky uvítal, pokud bude rozumně cenově a poslouží dobře svému účelu, tak klidně i od Kladiva...jinak bych se ais přidal na ten origoš z Améru

27.2.2016 17:17:42

zájem
Určitě bych se přidal, ten originální vypadá super.

27.2.2016 18:25:13

Kladivocz
Jestli je to tvůj koníček a seš šikovný :D rád zaplatím.. na některé hry už mám dokonce i plánek :P..myslím že by se s tím dal rozjet i bussiness :D

27.2.2016 18:27:25

Insert
Mám tady nahozenej insert v Caverně. Pak mam i Descent, ale ten tady není. Můžu nafotit a poslat. Dělam to s Kapy, ale mam i přístup na laser, kde se da řezat 3mm překližka.. To mám například v koutku kutilu skladaci Dice k nakouknutí.

27.2.2016 18:54:38

... Kladivo ...
Tak já bych bral ten insert do Caverny :-)

27.2.2016 19:43:59

Insert
KladivoCZ: Z kapy vyrabim taky uz jsem tak delal Age of Empires III, Cosmic Encounter, Cyclades a Pandemic (vsechno je tady v galeriich). Mno a msim rici, ze prestoze jsem s tim naproto spokojen tak se to kvalitativne ten z Broken Token nevyrovna. Jinak receno i ja jsem zceůa schopen si udelat vlastni inzert ale ten jejich je ve funkcnosti a kvalite uplne jinde. Jasne kdybych mel pristup k laserove rezacce asi by se dal obslehnout.

Jinak ten skladaci dice jsem videl a vypada dbre, kdybys to umel vyrobit nejak takto tak by to bylo fajn.

Zatim to vidim na ten americky koupeny ve fr obchode, za tyden kdyztak poslu PM vsech pripadnym zajemcum a dohodneme se osobne.

27.2.2016 21:43:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Insert
Tak Kapa je asi nejlepší řešení co se týče kvality a ceny.

Překližka je asi best, ale na insert bych musel mít v pdf komplet plánek, abych to mohl hodit do mašiny.

Sám BR hru nemám, takže se nemám teď čeho chytnout. Ale chci si pořídit českou verzi. Každopádně, pokud má někdo nejaky plánek a chtěl by insert, tak ať písne PM.

Díky :)

28.2.2016 19:01:54

...
Taky bych do toho šel. :)

28.2.2016 20:10:23

Hn
Tak inzerty objednany. Tuto diskuzi z meho pohledu tedy zaviram.

2.3.2016 14:30:31

Vybíráme z Bazaru

Not Alone (EN)
Not Alone (EN)
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas