Blood Bowl: Team Manager

xxxxxxxxoo hodnoceno 63x (Seznam vlastníků)

Blood Bowl: Team Manager - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Sport
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Jason Little
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Team Upgrade lidí - Gryphon-ade

Považuju všechny hvězdné hráče za Freebootery jen v té chvíli kdy je draftuju nebo až do konce hry?
5.2.2012 12:00:11

Grypho-ade
Já bych řekl, jen vždy ve SCOREBOARD Phase. Takže se to nedá použít, na scorování za počet freeboterů na konci hry..

Jinými slovy jen ti vyhazují karty z balíčku jak FREEBOTEŘI, ale nakonci to jsou přeci jen STAR PLAYERS

5.2.2012 12:25:41 | Upraveno autorem (porovnej)

to Beholder
Souhlasím s RagnarBlackem - počítají se za Freebootery jen když je draftuješ. Poté jsou to už zase normální Star Playeři. Taky to tak hrajeme.
Mě by spíše zajímalo, jestli je použití této karty povinné, nebo ne. Tedy jestli se můžu rozhodnout, jestli budu hráče počítat za Freebootera nebo ne. Dost často mi zamíchání balíku s vyhazovacím balíčkem spíše uškodí, tak abych tomu mohl zabránit.

5.2.2012 18:00:05

souhlas
ale problém právě vidím v tom co píše Kadaver. Já osobně Freebootery neberu, mají malou Star power a nic moc schopnosti. Raději si vezmu nějakého bouchače, kterého si rovnou přiberu. Je sice fajn, že můžu někoho zahodit (a tím zachovat menší balík a zvýšit pravděpodobnost přibrání lepšího hráče), ale ti freebooteři jsou prostě slabí a raději si nechám původní hráče. Další věc je, že BB:TM není Dominion. Vzhledem ke krátkosti hry a malým množstvím karet není "trashování" karet taková výhoda jako právě v Dominionu.

Takže freebooter je pro mě výhodný pouze když mám ten staff upgrade co mi dává fandy za freebootery.

Takže pokud, nelze uplatnit kombo onoho staff upgradu a Gryphon-ade, tak je pro mě Gryphon-ade spíše trestná karta než pomocná :). Protože mi to toho bouchače zamíchá.

EDIT: Tak beru zpět...vyhazovat hráče nemusím, jen míchat musím :)

5.2.2012 18:10:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Griphonade
Mě to zas tak špatné nepřijde.. Samo sednout ti to nemusí.. Ale hold je to jejich "výhoda", on každý ten tým má speciální typ hry..Asi člověk musí přijít na to jak toho využít.. Nebo si daný upgrade nevybírat..

Budu muset za ně něco málo odehrát..

5.2.2012 20:56:33

Vybíráme z Bazaru

Castles by the Sea Deluxe Edition Kickstarter
Castles by the Sea Deluxe Edition Kickstarter
Akt. cena: 1790 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas