Blood Bowl: Team Manager

xxxxxxxxoo hodnoceno 63x (Seznam vlastníků)

Blood Bowl: Team Manager - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Sport
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Jason Little
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rasy-vyváženost

Tak jak to zatím vidíte se silou ras? Mám odehráno 7 her. Hrál jsem za všechny rasy kromě elfů (se skaveny a trpaslíky 2x) a zatím mi příjdou skaveni jako nejslabší...
11.1.2012 17:14:58

Vyváženost
Skaveni? S Team Upgradem, který za prohru dá 2 fanoušky? To bych zrovna neřekl. Já jsem hrál už hodněkrát a zatím jsem nenarazil na nějakou rasu, která by byla slabší nebo silnější. Zdá se mi to dost vyvážené.
Jinak kdysi dávno jsem na BGG četl, že nejslabší jsou trpaslíci, ale to se mi taky nezdá, jak jsem je viděl v akci. Já rozhodně výhrady k vyváženosti nemám.

11.1.2012 22:00:56

Kadaver
Nechci abych byl špatně pochopen, já zatím k vyváženosti taky nemám výhrady, jen jsem v poslední době zaznamenal 2 porážky skavenů za sebou. Mají docela málo hvězd na hráčích a že by to zrovna vytrhl jeden upgrade, který si ani nemusíš přibrat...Zatím jsem jen otevřel takovou debatu, kterou rozhodně nechci tvrdit, že je nějaká rasa nevyvážená, jen prostě dojmy :)

Trpaslíci jsou podle mě hodně silní, Mají hodně hvězd a samé srážení...

11.1.2012 22:42:32

to Beholder
Nemají všichni stejný součet Star Power na celém týmu? Mi se zdá, že ano. Teď jsi mě ale zmátl, protože možná Skaveni mají na Runnerech místo Star Power nějaký ten Passing navíc... Ale nemyslím si, že by měl nějaký tým nejvíce Star Power a nějaký nejméně.
Mohu se samozřejmě mýlit.

12.1.2012 08:14:46

to...
...Kadaver, myslím že všechny týmy stejný Star power mít nebudou, rozhodně trpaslíci mají po jejich sražení brutální množství Star Poweru, narozdíl od Skavenů kteří jej po sražení nemají skoro vůbec...

Rasy se mi zdají vyvážené rozhodně dobře (hrál jsem za všechny), možná jen Elfové mají víc lízání než je zdrávo, což je dělá trochu horšími, ale dá se snima vyhrát. Já vydím nevyváženost v balících hvězdných hráčů, kde se mi zdá že OWA tam má lepší hráče než ta druhá konference.

...Beholder, Skaveni jsou moji oblíbenci :-) otázkou je proti komu hráli, já s nimy zatím vždy prohrál proti Trpaslíkům...

12.1.2012 09:06:14

vyváženost
No trpaslíci mají ve stoje míň starpoweru než ostatní - úplně jim chybí 4ka.
Ono je těžké říct jestli je někdo silnější nebo slabší, vzhledem třeba k cheatovacím tokenům které jsou dost ošemetné.

12.1.2012 09:34:52

to Kaerdrak
Z Tvé mluvy bychom si mohli ovšem vyvodit, že elfové jsou vylízaní, což by místní elfomilové (např. já) nemuseli rozchodit a lynčovat Tě vidlemi. Orky na vás, vy propocení hulváti... A nebo Death Rollera :-)

12.1.2012 10:09:08

Kaerdrak
prohráli s trpaslíky a s lidmi

12.1.2012 10:22:56

to Kadaver
Tak původně jsem Elfy nechtěl nějak ponižovat... Ale je pravda že ty houmlesáky moc nemusím, tak si zalezte do stromů za veverkama a louskejte oříšky :-)))

A Death Roller (u nás tzv. Sajd kára) je opravdu zničující, ta prostě vyhrává zápasy, myslím že to sní FFG trocu přehnalo...

12.1.2012 10:47:30

Death Roller
má takřka jisté vyloučení...

12.1.2012 16:44:09

Já osobně zastávám názor, že skaveni a elfové mají nejsilnější tým, kdežto na druhou stranu lidé jsou nejnáročnější na hraní (nechci říkat nejslabší, jen se u nich člověk zapotí a výsledek je i tak nejistý).

12.1.2012 16:57:16

re
Tak já mám zase takovou zkušenost, že trpaslíci nikdy nevyhráli, ať za ně hrál kdokoli :-)

12.1.2012 17:07:05

hezké
naše zkušenosti se zde totálně liší, tzn. že hra je vyvážená :D

12.1.2012 17:16:14

>> Eyron
Krátké nohy, holé neštěstí :-)

12.1.2012 17:18:12

to Beholder
Mi se zase zdáli slabí Orci, jak jsem za ně hrál. Teda oni jsou silní, ale když Ti padají kostky jako mi, tak člověk nic neudělá. A míč? Co je to míč? :-)

12.1.2012 22:00:36

Kadaver
Tak orkové mi příjdou prasácky silní :)

12.1.2012 22:06:37

to Beholder
Fakt? U nás zatím hráli jen ve 3 hrách, z toho byli 2x poslední a 1x druzí. Já jsem za ně hrál přitom jen jednou a to byla ta první prohra :-)

13.1.2012 08:07:58

Orkové
se mi po první hře s nimy taky zdáli děsně slabí, ale to bylo asi kvůli kostkám, po dalších hrách sem už takový dojem neměl :-)

13.1.2012 13:06:53

orkové
tak když jsem hrál za orky teď v pátek tak jsem vyhrál v poměru 60:44 proti chaosu :-).

Celkově si myslím, že nezáleží zas nějak moc za co hrajete, ale jak hrajete a s čím ( co máte v danem týdnu na ruce ) . hra je ovlivněna určitým procentem náhody díky podvádění a tím jake zrovna dostanete vylepšení týmu. I když jsem spoustu her prohrál tak je to super hra kde se do posledního tahu neví kdo vyhrál.

14.7.2012 23:18:49

hmmm
Zdravím, nemyslíte, že je škoda, že základní týmy mají jen klasické schopnosti, zatímco všechny týmy z rozšíření mají i schopnosti po sražení? Přijde mi, že jsou kvůli tomu ty základní týmy ochuzeny a tudíž potencionálně slabší. Nebo je to jenom můj dojem? :)

21.8.2014 11:27:57

Daggo
Je to jenom dojem. Ono nejde těžit hlavně z toho, že máš někoho dole. Je to spíš kompenzace za to, že ten tým má slabší hráče. Navíc ty nové týmy si moc neškrtnou bez dalších herních mechanismů, které základní týmy nepotřebují.

21.8.2014 13:33:58

Havelock
Díky za osvětlení. Ono nejde ani tak o těžení z toho, když je někdo dole, spíš o to, že i když šel někdo k zemi, tak stejně má možnost ještě nějak zasvinit. :) Zvažoval jsem právě, jestli koupit i s rozšířením, tak jsem se chtěl zeptat jak je to s vyvážeností. Díky

21.8.2014 15:13:06

Vybíráme z Bazaru

Descent: Legends of the Dark
Descent: Legends of the Dark
Akt. cena: 90 €
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas