Blood Bowl - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Sport
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Jervis Johnson
Rok vydání: 1986
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chaos dwarfs - jake barevne schema?

Podarilo se mi konecne zkompletovat tym straych chaos trpasliku a ted premyslim o barvach, kterymi ho nabarvim. Mam rad u tymu nejake tema, ktere se k nemu vaze a kdyz jsem koukal na nosate trpose, hobgobliny, bull kentaury a minotaura, vzpomnel jsem si na film Zrudy. A tak me napadla idea cirkusu a predbezny nazev tymu "Vesely kabaret Dr. Manuela Engeleho". A ted, jak tym nabarvit. Klasicke barevne schema trposu (http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?prodId=prod1100058) neni spatne, ale zaroven nijak oslnive a k cirkusu se moc nehodi. Pak jsem ale narazil na tento obrazek a fest me zaujal (http://land297.se/displayimage.php?pid=44). Jen nevim, zda bych takto barevne nabarvil i hobgobliny, ti uz mi prijdou prehnani a navic jsou to jen otroci, tak jakapak parada, ze. Ale ti barevni trposi jsou mi celkem sympaticti a vypadaji jak nejaci obchodnici z pohadek tisice a jedne noci. Mam jit po cirkusu nebo radeji zvolit nejake temne odstiny? Jsou to sice drsni chaos trposi, ale BB se jako hra nebere nijak vazne a temne barvy si schovavam pro svuj Chaos tym (pokud na nej dojde, koupil jsme ho celkem solidne nabarveny). Co si o tom myslite a mate i nejake jine napady?
31.8.2011 18:06:26

trposi
Ono i u tech trposu trochu barev asi uberu, aby z nich moc neprechazely oci, ale ta zluto-fialova kombinace se mi libi cim dal vic.

Eh, proc nejde editovat prvni prispevek?

31.8.2011 18:25:46

Žluto-fialová
Pokud nejsem příliš zdiskreditován odstoupením Jägrových Drtičů Mrazu z ligy, tak hlasuji pro žluto-fialovou. Nabarvil jsem takhle figurku bretonského mága pro Warhammer a vypadá to luxusně ujetě :-)
Co další varianty: Zeleno-oranžová? Růžovo-černá?

31.8.2011 21:27:11

žluto fialová
no to zní jako Minesota Vikings :) dobrá předloha

Já si jako předlohu většinou vyberu dresy nějakýho týmu. Vždyť bloodbowleři jsou hlavně sportovci a tak je potřeba je oblíct do pořádný uniformy :) NFL je bohatá studna pěknejch barevnej schvémat.

1.9.2011 01:09:58

Jsem pro žluto-fialovou
To originální schéma je nuda. Jen se miteda nelíbí ten koňák, ten je takovej nějakoej moc barevnej. Dal bych ho taky do kombinace žlutá - fialová:-)

1.9.2011 08:41:20

Diky za nazory
jeste me napadla fialovo-cerna. Sakra, ja uz bych zase hral, na BB ted myslim kazdy den.

1.9.2011 12:14:46

fialovo-černá hmm
V tomhle barevném schematu + zlaté lemování a ozdoby, jsem dříve udělal několik Night goblinů. Škoda že už je nemám , abych udělal obrázek, nevypadali vůbec špatně.

1.9.2011 12:17:38

ha
Trpaslici dnes dorazili. Potesilo me, ze jsou tam od kazdeho druhu dva, stejne je tomu i u hobgoblinu. Jen jsou (prekvapive) pekelne mrnavi, barveni bude soda.

7.9.2011 18:59:14

sydo
No tak jsou to trpaslíci:-)

7.9.2011 20:07:33

Tym
Vcera mi Elenistar prinesl tym chaos trposu, ktere jsem si od nej nechal nabarvit. Jelikoz je to mistrovske dilo, na ktere ted myslim dnem i noci, po dloze dobe bez obrazkovych prispevku se asi podelim i o fotografie.

25.4.2012 05:53:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

The Fall of the King (Wargame / EN)
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 16 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas