Black Rose Wars

xxxxxxxxxo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Black Rose Wars - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ludus Magnus Studio
Autoři: Marco Montanaro
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Stačí core box?

Nebo byste doporučovali i rozšíření (inferno a crono)?

Jde mi o to, jestli se základ rychle neohraje a stačí, nebo jestli to bez rozšíření není ono.

3.8.2021 15:54:29

Core z retailu, nebo i se stretch goalama z ks? Pokud jen core, tak bych něco přikoupil. Ale pokud jsou i stretch  goaly, tak se to jen tak neohraje. Ale taky záleží, jak často to budete hrát:)

3.8.2021 17:21:49

Inferno a Crono lezi doma, vyuzil jsem zatim jen zaklad a pripadne i karty ze stretchgoalu, zas tak casto to nehrajeme. Myslim, ze zaklad je dost velky na to, aby sis to 10x zahral a necitil nejakou repetitivnost, skoly se daji libovolne kombinovat… Jen poznamka, urcite bych si pockal na novy Kickstarter a zbrkle nekupoval neco z bazaru

3.8.2021 17:33:11

@Kame Jaký je rozdíl mezi KS core a retail core?

Někde jsem četl že jen miniatury navíc?

3.8.2021 18:12:54

@Pepsson O tom uvažuju, že počkám na Rebirth. Ale mám strach, že tím že hra ještě není venku, mohla by být horší než původní BRW. Co myslíš? :)

Zase na druhou stranu bych dostal za možná stejnou cenu o dost více obsahu (z KS) než kdybych kupoval teď corebox.

3.8.2021 18:14:16

@DoubleM nemyslim. Naopak, bude to vyladenejsi a cekam opravene karty k prvni edici jako addon…

3.8.2021 19:10:13

@DoubleM v těch core krabicích asi nebude velký rozdíl, ale jistý si nejsem. Jde spíš o ten stretch goal box z ks. Ten totiž víc jak zdvojnásobil obsah core boxu.

Pokud na to nespěcháš, tak zkus počkat na ten ks. Nicméně ten rebirth, nebo jak to nazvali, možná bude mít změny, které tu hru změní natolik, že člověk stejně bude chtít tu původní. 

Co se vyladenosti týče,  tak u ludus magnus bych se toho nebál. Zatím nedodali nic vyladěného. :)

3.8.2021 20:56:17

Core krabice jsou stejné. KS verze hry dostala navíc asi 20 kilovou krabici narvanou figurkami, asi 20 novými kouzelnickými školami a pár dalších věcí, jako je možnost mixovat vlastnosti a schopnosti kouzelníků, aby byla hra více rozličná. Za mě Core stačí, protože ten SATOR box je absolutní nesmysl, kterej jednoduše přehnali (to bys už v životě nic jinýho hrát nemusel). A pokud by ti byl Core málo, tak si sežeň Crona a nebo Inferno (Inferno je můj favorit díky výbornému tématu).

______________________________________________________________
Kalkared: Precizní inserty, které pomáhají hry hrát i připravovat.
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/3d-tisk-insertu-21039/

4.8.2021 07:03:19

Máme základ, Inferno a Crono, Sator box jsme nepořizovali, protože většinu zaberou figurky a variabilita kouzel je v základu dostatečná. Za sebe doporučuju Inferno, má vlastní sadu místností, těch je v tom základu pocitově málo, a super téma. Crono pro kompletisty :D půl krabice zabere megafigurka.

4.8.2021 10:15:18

Vybíráme z Bazaru

Champions of Midgard
Champions of Midgard
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 2 hodiny

Offcanvas