Black Rose Wars

xxxxxxxxxo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Black Rose Wars - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ludus Magnus Studio
Autoři: Marco Montanaro
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nová verze/rozšíření

Zaregistrovali jste “Black Rose Wars Rebirth” ?

Prosakují nějaké střípky, na googlu je k dispozici video s novou krabicí, občas postnou novou postavičku na jejich facebooku.

Podle všeho by se mělo jednat o něco nového a kompatibilního s BRW:

BRW Rebirth will not be an updated version of the first version of BRW, but it is to be considered as a stand alone expansion. In fact, all the material inside will be completely different and independent from the first version, but will be compatible with it. 

Tak si tak nějak zatím neumím představit o co by se mohlo jednat - o nějaký nový mód původní hry, o jinou hru s jinými mechanikami kde budeme moct využít původní figurky… ? Kdo ví…

28.5.2021 16:02:17

Šuská se, že prý bude big box, který pojme všechno…

28.5.2021 16:21:16

@Pepsson - Já jsem si udělal custom insert a mám komplet obsah Core, Sator, Inferno, Cronos a Hidden Thorns naskládané v krabici od základu a Cronose. S tím, že ty tři největší miniatury mám mimo. Ještě zkusím, jestli by se mi aspoň ten necrodragon nevěšel k ostatním monstrům. Ale váha tý zakladní krabice, kde mám komplet herní materiál + téměř všechny miniatury mágů je už masakr. Jestli k tomu přidají další hromadu materiálů, tak si moc nedovedu představit jak ten Big Box bude vypadat. :)

28.5.2021 20:17:54

Tak hra to je masivní. Ocenil bych nejaky big box s feldherrama, kam by se to veslo komplet. Pockam si, co vymysli. Porad mam v zaloze verzi “velka drevena krabice, do ktere nacpu provizorne vsechno, co vyslo” …kazdopadne, s novou verzi hra jeste naroste, cehoz se docela desim

29.5.2021 15:23:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak to bude “nová” core krabice, kde budou nové miniatury, mágové, místnosti a školy a zřejmě poupravené a lépe otestované mechaniky na základě zkušeností hráčů a nový mód (obnovování místností namísto ničení):

https://www.facebook.com/watch/?v=839908333597469

+ slibují spoustu překvapení. 

Já si ale nejsem jist jestli bych to všechno využil. Už v tom původním základu (zvlášť pokud máte i Sator box a jiné rozšíření) je toho spousta že to jen tak neohrajete…  Když tohle berou jako novou core box, tak k tomu určitě dají X dalších krabic rozšíření… Nova Aetas 2. edici taky vydávali jako komplet novou hru, backerům 1. edice dali maximálně možnost koupi upgrade balíčku pro použití modelů z 1. verze. No mně se tenhle model moc nelíbí… Miniatury jsou skvěle provedené, ale jestli to bude jen variace na démony, sukuby, nemrtvé apod. které už máme z 1. edice, tak nevím…

7.6.2021 08:24:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Fallout: atomová pouta - zabalené
Fallout: atomová pouta - zabalené
Akt. cena: 1025 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas