Black Rose Wars

xxxxxxxxxo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Black Rose Wars - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ludus Magnus Studio
Autoři: Marco Montanaro
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

Kampaň na Kickstarteru je otevřena do 20.5.2018

https://www.kickstarter.com/projects/lmstudio/black-rose-wars/description

Co na tu hru říkáte? Vypadá to na zajímavý arena tactic battle s pořádnou dávkou magie...v Core Boxu je 6 magických škol a v rámci SG je odemčeno už celkem 10 magických škol. K tomu řada hrdinů s vlastními kouzly.

Co jsem se dočetl na BGG tak lidi, kteří se s hrou setkali byli poměrně hodně překvapeni vysokou kvalitou komponent a to nejen miniatur, ale i mapových dílků, které jsou prý "obří" a ještě v dvojité vrstvě pro vkládání kostek vlivu.
30.4.2018 23:53:11

tak balíček dorazil
a pro jistotu Hidden Thorns chybí úplně, i když na seznamu je napsaný, už jsem jim psal tak uvidím. Mám tedy core box a crono, komponenty jsem ještě nekontroloval.

31.10.2019 17:25:59

@totalpun
Zaklad a Crono. Jdu na unboxing

31.10.2019 18:26:05

MikeDundee - Pasti
Ty kouzla co jsou psaná pod sebou bez potřeby otáčet jsou Pasti (Traps) a je to tak v pořádku - hrají se trochu jinak. Při plánování neurčuješ, který z těch dvou efektů se má vykouzlit, ale vytrigruje se ten, který nastane nejdříve.

31.10.2019 18:54:23

insert k ničemu
tak jsem vše rozbalil a prozkoumal, kvalita OK, až na ty růžičky - jsou hrozně titěrný a nedovedu si představit že mi při hře nějaká spadne na zem. Jak název příspěvku napovídá tak vyloupané žetony se mi do insertu nevejdou - horní patro už jsem vyhodil a nahradil plastovým boxem na šroubky, ale ouha o pár desetin mm se nevejde do krabice (a přitom ho normálně používám u spousty jiných her) takže ho musím dát doprostřed krabice a ta je po stranách malinko vyboulená (naštěstí jde zavřít), ostatní patra jsou OK, figurky jdou vyndat a karty se vejdou obalené. Zatím to takhle provizorně nechám, časem půjde vše pryč a až dorazí zbytek pokusím se vše naskládat do 2 krabic. Uvidíme

31.10.2019 19:52:15

Tak
vsechno je v pohode (krome toho,ze vrchni poradac je mensi a nevejde se tam hex a zetony akci). Uz se tesim na hru

31.10.2019 19:52:31

Vybíráme z Bazaru

Festival zvířátek KS verze (CZ)
Festival zvířátek KS verze (CZ)
Akt. cena: 2505 Kč
Končí za: 4 minuty

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas