Black Rose Wars

xxxxxxxxxo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Black Rose Wars - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ludus Magnus Studio
Autoři: Marco Montanaro
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chybějící komponenty

Zdravím. Hra mi přišla nekompletní a nehratelná. LM mi odmítá hru refundovat a součástky neposlali. Konkrétně mi chybí jeden ze tří kartonů, ze kterých se vylamují papírové žetony. Tento karton má mít označení "1/3", zbylé jsou v pořádku. Máte někdo fotku tohoto kartonu, ideálně z obou stran? Případně detailní seznam komponentů?
22.11.2019 15:31:12

Odmitaj?
Tomu se mi nechce verit ze hy odmitali?!?

Jak si jim to psal a jak presne reagovali?

To je divny...
______________________________________________________________
3D tisk: inserty, blbiny, vlastně cokoliv.
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/3d-tisk-insertu-21039/

22.11.2019 15:53:47

Chybějící komponenty
Mě chyběla jedna deska mága. Vyplnil jsem formulař a nula odezvy. Začínám být mírně nas.....

22.11.2019 16:18:27

Mno

Ja bych byl.trpelivej. Protoze toho nevyrobili v prvni vlne dost, takze pocuybuju, ze by nahradu posilali zvlast. Vyplnil bych ticket a cekal bych na to, az mi dojdou stretchgoaly a pak bych se teprve nasiral...hrajte zatim bez toho (vytisknete si proxi), hra to je super

22.11.2019 16:22:58

...
Taky se mi nechce věřit, že by ti nechtěli poslat náhradu...ale věřím, že ti nechtěli vrátit peníze za celou hru z důvodu, že je nehratelná.

Chybějící komponenty tě podle mě určitě pošlou. Někde v aktualizaci myslím psali, že vyplněním a odesláním formuláře je vše automaticky přijalo a žádné potvrzení nedostaneš....budou kontaktovat lidi jen v případě nějakých nejasností ve vyplněném formuláři (třeba neexistující adresa, nebo nejasně specifikovaný problém atd)

22.11.2019 16:45:50

Taliáni
Chlapi s Italama je to nadlouho.
Oni myslí a vše dělají jinak než třeba Němci nebo my.
A co je od Verony dolů,tak konečná :+).

22.11.2019 19:37:02

Ach jo.

Lidi čtěte ty updaty než začnete osočovat. Pak to de na vaši hlavu:

"WARNING! Once the form has been filled in, your request is automatically accepted by our support service, without any further communication. The support service will contact you only if there is a problem or if we need further information from you regarding your request."

22.11.2019 22:11:24

KS
Tak teda jako sorry. Zaplatím ranec a pak jako mám být v poho, že dostanu produkt, který nejde použít? Opravdu už jsme klesli s očekáváním tak nízko? Cože? Vy jste v poho a my si jako máme počkat rok, nebo jak dlouho? To jako vážně? Ale buďtě v klidu, oni to možná pošlou. A jako kdy? KS je risk, ale tyhle kecy jsou jako mimo mísu. Nic proti vám. Ale nepřejte si aby vám příští back přišel poloviční a ostatní vás přesvědčovali, že v klidu. Počkej si.... a maybe WTF

22.11.2019 22:27:31

Mizi
Pokud jsi hru dostal az ted, tak jsi stejne platil 1 wave shipping, nemam pravdu? Takzes hru dostal vlastne o pul roku driv, nez se planovalo, ne? Chapu, zpozedni zamrzi, chybejici komponenty zamrzi, ale holt ks je to risk a ty sis vytahl kratkou sirku. Nemyslim,ze by ti tvoje chybijici casti neposlali,nebo se na tebe vykaslali. Hru dostanes, ale pozdeji. Bohuzel, stava se to. Do te doby si zahraj jine hry. Pokud to je tvuj prvni ks, chapu tvoje rozhorceni. Pokud bys mel totiz par ks za sebou, asi bys byl klidnejsi :) (ale koukam,ze ve sbirce uz par ks mas)

23.11.2019 11:14:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Jaipur (CZ) + obaly a insert
Jaipur (CZ) + obaly a insert
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas