Bitva na polích Pelennoru

xxxxxxoooo hodnoceno 72x (Seznam vlastníků)

Bitva na polích Pelennoru - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ALTAR
Encore
SPI (Simulations Publications Inc.)
Autoři: Richard H. Berg
Rok vydání: 1977
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Mapa

Ahoj, je tady nějaký fanoušek této hry, který vlastní (nebo by uměl vyrobit) pěknou mapu k této hře? Mám na mysli mapu detailnější, graficky propracovanější, ne tak barevně křiklavou. Určitě to je pro zdatného grafika lehké sousto, no ne? :-)
Díky
8.8.2011 08:24:19

Mapa
Skusil jsem to ale neudělal jsem to

19.12.2012 20:27:17

Mapa
Jsem ochotný to zkusit udělat :D Ale bohužel tuhle hru nevlastním ... pokud by mi někdo naskenoval plánek popř. i figurky, tak bych se na to vrhnul :D

5.8.2014 13:23:12

pro Marviho
Mapa je v Obrázcích, stejně jako nějaké obrázky jednotek.

5.8.2014 14:39:48

:-)
Zrovna o vikendu jsem rikal kamosovi,ze mam v planu predelat tuhle hru do nejake lepsi podoby - peknou mapu, a udelat si poradny zetony jednotek i s nejakou grafikou :-) takze ja na tom budu delat urcite,ale zas nejak spechat nebudu :-)

5.8.2014 21:54:44

som

Peet
Budeme tě sledovat :)
(a držím palce)

6.8.2014 06:56:31

Mapa
Potřeboval bych něco ve větší kvalitě, z tohohle nic neudělám.
P.S. Kdyby mi někdo mohl poslat pravidla, tak by to bylo fajn :D
Email: martinviet@seznam.cz

6.8.2014 20:24:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Grafika
Jo, tahle hra by si hezčí grafiku opravdu zasloužila. Jsem ochoten někdy v budoucnu tuto hru předělat. A to minimálně mapu, žetony na tom až tak špatně nejsou. Teď jde o to jestli si to představujete ručně (to mi jde osobně líp), anebo by se vám líbila spíše počítačová grafika... Osobně mi docela vadí číslování hexů, jelikož to není tak potřebné a každý vidí co je citadela a nemusí vědět, že to je pole 1903.

14.9.2014 20:49:29

Grafika
Zrovna jsem myslel na to, že se zeptám, jestli někdo již nepokročil s úpravou?!
Durin: tak ta čísla hexů bývají důležitá kvůli setupu a kvůli možnému záznamu hry, kdy si hráči vedou svůj herní zápisník... Jak potřebná jsou ale u této hry, to už si nepamatuju.
Každopádně ale asi zainvestuju a koupím si jeden kousek domů, protože ta moje verze je už hodně schátralá.
Pokud jde o grafiku, nezáleží, jestli bude malovaná nebo počítačová, hlavně aby to pěkně ypadalo a bylo to přehledné. A nesouhlasím s tebou, že žetony jsou OK. Tam by se nějaká schémata ala GMT také hodila. Hned by to vypadalo jinak. Myslím si, že a hra je vcelku jednoduchá a dobrá, jen spoustu lidí odrazuje to provedení...

14.9.2014 22:05:16

Mapa
Tak zrovna jsem se rozhodl na tom pracovat. Možná by bylo dobrý to udělat přes Hexographer. Myslím, že to pak bude vypadat docela hezky... No, znáte ještě jiný dobrý prográmek na tvoření hexovývch map?

24.10.2014 19:49:59

Vybíráme z Bazaru

Marco polo
Marco polo
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas