Bios: Origins - druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 38x (Seznam vlastníků)

Bios: Origins - druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Sierra Madre Games
Autoři: Andrew Doull
Jon Manker
Phil Eklund
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obaly cz edice

Pro všechny co balí do Paladinu. 

57x89 Gawain jsou moc úzké. 

Jsou dvě možnosti: 

63x89 Percival jsou o 5mm širší , 2 mm delší. 

59x92 Tristan o 5mm delší. 

Osobně balím do Tristan. 

17.2.2022 19:39:00

Já dnes obalil do Diamond Orange: Chimera Standard (57,5 x 89 mm)

https://www.tlamagames.com/doplnky/obaly-na-karty-diamond-orange--chimera-standard--57-5x89-mm/

Na šířku jdou ztuha, ale obal se přizpůsobí a karta se neohýbá.

17.2.2022 20:18:13

Heleď, já to teď zkusil do Gawaina jednu kartu dát a jde to. Sice pěkně fest, ale je tam. Takhle nějak si představuji, že vypadají super fit obaly (nikdy jsem je neměl, ale z popisu “sedí na kartě a nenechávají uvnitř obalu volné místo”, si je takto představuji). Jen to chce obalovat opatrně a bude s tím víc práce (aby se karta omylem neohnula/nezlomila), nebude to rychlé zašupování karty za kartou. 

22.2.2022 23:24:00

@Silas já jednu taky dostal dovnitř :+) , ale další už raději ne. Pokud ti to tak vyhovuje, tak v pořádku, já jen upozornil, že jsou Paladiny fakt úzké. Tak hra byla dělaná v Česku a ty karty budou o malinko širší než ang. edice. 

23.2.2022 08:07:43

Ja som použil fialové FFG obaly a spokojnosť  ;-)

23.2.2022 13:53:10

Já použil ty stejné jako @Bandy75 a ideální. Dovnitř jdou bez obav zničení a přitom obal perfektně sedí, nikde zbytečně nepřebývá.

23.2.2022 17:20:35

@Bastacka Tak to jo, já to nejdřív pochopil tak, že tam vůbec nejdou. Byl bych spokojenější, kdyby byly o fous širší, ale tohle je pro mě asi furt lepší než přečuhující obaly :-( (dodatek, teď obaluji podmořský města a koukám že 5mm přečuhování nebude zas tak moc :-) ). Jinak já Biosy jako jedny z mála her obalené nemám :-D jsou to hry, které bohužel dostanu na stůl málokdy. U origins si zatím dělám naděje, že by se na stůl mohlo podívat častěji :-D (proto jsem i sledoval vlákno o obalech).

 

Edit 9.5. - tak nakonec to skoncilo v tech Tristanech. Zkusil jsem Gawain i Arcan tinman, arcan sebel lepe ale stejne dost fest. Par karet do nich dat by byli cajk, ale pres 200 se mi nechtelo :-(

23.2.2022 20:07:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Pilíře země DE
Pilíře země DE
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 10 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas