Bios: Megafauna - Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 51x (Seznam vlastníků)

Bios: Megafauna - Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Dávnověk, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra, strategická, vzdělávací
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Sierra Madre Games
Autoři: Andrew Doull
Jon Manker
Phil Eklund
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Příliš silná karta Médea

Nepřijde vám držení karty Médea jako příliš velká výhoda? Podle mě je výběr políček, které budou zaledněny, zrušení obyvatelného šelfu nebo přesun libovolného černého disku z kontinentu do atmosféry až moc velká výhoda pro jejího držitele, navíc pokud ve hře nejsou rostliny.
Jaké máte s touto kartou zkušenosti?
31.12.2018 14:08:05

mam za sebou jen par partii, ale...
bez rostlin bych tu hru nehral... vzdycky jsem dohlidnul na to, aby ve hre byly, je to vecsi sranda, protoze rostliny hraji v mnoha ohledech proti ostatnim hracum a ta karta jim hodne pomaha (musi si ale dobre rozmyslet, jestli ji pouziji naplno) :-)
Jinak ale uznavam, ze ta karta dava vyhodu, ale jako je to Eklund, u jeho her se na nejake rovnocenne podminky pro hrace moc nehraje :-)

31.12.2018 15:33:33

.
My bohužel hrajeme jenom ve dvou. Asi uděláme nějaký house-rule, aby se vlastník Medey obměňoval :)

31.12.2018 18:37:31

medea
ja jsem taky vzdycky hral ze jeden z hracu byl kytka, pro ktereho je medea primarne urcena.
___
redaktor Deskofobie

31.12.2018 18:39:47

house rule
bych vyzkousel treba, ze by se vlastnik karty stridal kazde kolo. A kdo by pouzil super-schopnost, tak by pak tomu druhemu hraci kartu predal a dal by se hra ridila dle pravidel, ze by se vlastnik zase zmenil az po pouziti super schopnosti...

1.1.2019 19:48:42

Medea
Bohužel ta super schopnost je nastavena tak, že při vhodné události lze za rostlinu ukončit hru hned v prvním, druhém kole... už se nám to stalo dvakrát, takže jsme ji raději nevyužili, abychom si vůbec zahráli. A za sebe mohu říct, že jak Neandrtálci, tak Pax Renaissance jsou pro mě daleko lepší a zábavnější hry.

1.1.2019 19:57:56

Vybíráme z Bazaru

Prodám retro hru Hrady
Prodám retro hru Hrady
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas