Bios: Megafauna - Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 51x (Seznam vlastníků)

Bios: Megafauna - Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Dávnověk, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra, strategická, vzdělávací
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Sierra Madre Games
Autoři: Andrew Doull
Jon Manker
Phil Eklund
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dostupnost

Tak se mi zdá, že se nám pomalu rýsuje další raketka na bazaru. U Foxíků je hra již vyprodaná. Pár kopií se ještě toulá na e-shopech, tak nelenit .)
27.1.2021 10:23:27

...
Asi jako časem každý hra od Foxíků :-) obzvláště ty povedené kousky jako je série BIOS

27.1.2021 12:04:26

Cena
Jsem upřímně zvědav, kam se cena vyšponuje..:)

27.1.2021 23:18:08

Dotisk

To už nebude další dotisk?

27.1.2021 23:42:49

Pokud vím...
Pokud vím, tak nebude..:/

27.1.2021 23:57:25

Cena
Našiel som ešte nejaký kus na SK obchode ...rozmýšľam nad hrou už dlho ale nie som istý či má bude baviť...nikdy som nic podobne nehral ...vážne je to posledná šanca kúpiť za aktuálnu cenu? Že nebude dotisk sa niekde spomínalo?

28.1.2021 00:57:17

Pokud vím...
No... dotisk asi fakt nebude. Nedávno jsem sehnal BIOS: Genesis, a Megafauna byla povinnost . Když David ohlásil, že má vyprodáno, tak jsem schválně sledoval online shopy s hrami a mizelo to jak rohlíky na krámě :).
Luki

28.1.2021 06:32:10

...
Ono je to logické...celá série BIOS je tak specifická, že ten záběr hráčů je velmi malý a u každé hry je docela risk ji vůbec lokalizovat.

První print se prodával 2,5 roku, což není žádné terno a dotisk by na skladě zůstal řadu let.

V tomto patří Davidovi můj velký obdiv a je vidět jeho hráčské srdce, protože s minimálním ziskem toto dělá prostě pro komunitu.

28.1.2021 09:12:36

Hra
No tak pomalu za tři dny vyprodáno i na eshopech.
Tak jako kdo by si před pár lety pomyslel ,že tu někdo vydá Eklunda a ještě bude vyprodávat celý tisk :+).
Dotisk nemá podle mě smysl.To možná u levnějšího Biosu.
Nebo vydat zrovna Bios:Mesofauna(předobjednávky?,dlouho žádná nebyla).

28.1.2021 09:23:52

pre-order
Me by zajimalo, pokud by David udelal pre-order na maly print treba jen pro objednavky a stal by 2200kc, zda by se vubec tech cca 200ks prodalo.

Realita u jinych i lepsich her ukazala, ze tech zajemcu je jen par desitek, ale za puvodni velkoprintovou cenu.

28.1.2021 10:00:42

Ach jo
Včera jsem se koukal jak jste přidali příspěvek a viděl jsem to na několika eshopech, tak jsem si říkal, že to dnes během dne objednám a spekulanti to stihli vykoupit. Ach jo :D musím být rychlejší

28.1.2021 11:21:39

Deskofob
Jo, neni to moc hezke tady nahodit pro spekulanty info o poslednich kusech

Na druhou stranu sitaci, ze to nekteri lidi nekoupili kdyz to bylo (i v ramci predobjednavek se slevou) a ted jsou za to ochotni dat trojnasobek, nechapu :)

28.1.2021 11:29:06

Beholder

Proto s tím už ani nepočítám. Doufám, že si to zahraji na nějaké akci, protože to nerad podporuji ty co teď vykoupili i Scythe a Divukraj a rychle to prodávají s vidinou rychlého zisku ikdyž bude dotisk za pár měsíců.

28.1.2021 11:34:27

Spekulování

No já třeba spekulativně koupil pro sebe, slušnou herní skupinu mám tak 3/4 roku předtím byla několik let pauza. O tuhle hru asi nebude ve skupině zájem, ale mám z KS High Frontier a už teď dost pokukuju po Bios Origins, takže jsem ji koupil jen pro jistotu, právě proto, že sám David už před týdnem psal, že nebude a včerejší zpráva tady mě k tomu nakonec hecla, abych ji hned objednal.

28.1.2021 12:02:15

Taky

Taky jsem byl málem spekulant pro sebe a přítelkyni jsem to chtěl pořídit, ať se dozvíme nějaké zajímavé informace. Ale těch her je tolik a já tomuto koníčku propadl teprve před rokem, tak taky nestíhám vše sledovat :(

Kde vlastně dává David tyto informace?

28.1.2021 12:14:05

FB

Tak už jsem viděl, že na FB stránce.. sakra měl bych ty sociální sítě začít navštěvovat častěji

28.1.2021 12:21:19

Beholder
Já si myslím, že spekulanti mají situaci sami dobře zmapovanou....naopak třeba tu hru stihlo koupit pár normálních hráčů :)

28.1.2021 14:09:41

Anglická verze

Dobrý den.
Viděla jsem teď anglickou verzi této hry na Svět-her, kdyby měl někdo zájem. Možná se to bude někomu hodit, já budu doufat, že narazím někde na nějakou českou verzi, angličtinou tak nevládnu.

8.3.2021 00:05:22

Hru mám
Mám doma českou verzi a nijak na ní nelpim. Už je to docela doba co jsem jí s někým vyměnil za jinou hru, ale pak jsem zjistil, že to nebude nic pro mě. Dokonce je pořád ve folii :)
Takže klidně napište SZ a domluvíme se ;)

V ideálním případě bych jí vyměnil za nějakou jinou hru - ta samozřejmě nemusí být nová (ve folii), ale pokud nepřijde nabídka na výměnu, tak klíďo prodám za nějakou přátelskou cenu...

8.3.2021 09:20:18

Kdyby někdo sháněl, tak na ludopolis.cz mají dva kusy v aj verzi.

28.3.2022 17:00:02

Vybíráme z Bazaru

Empire's End Kickstarter Deluxe
Empire's End Kickstarter Deluxe
Akt. cena: 1090 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas