Big Monster - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 25 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: BoardBros
Explor8
Lifestyle Boardgames Ltd
Autoři: Dimitri Perrier
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pro mě hodně fajn pecka

Mě ta hra hrozně uchvátila. Hlavně tím, jak jsou perfektně napsaná pravidla. Dále tolik monster na tolika dílcích. Varianta pro dva styly hraní. Kooperaci jsme tedy nehráli - zkusíme až se asi nabažíme proti sobě. Je to promakaný systém. Jsem okouzlen. Hráno zatím ve dvou, trénujeme na dovču s rodinou, aby jsme je Monstráče mohli naučit a získali jsme náskok pro výhru.
Co si o tom myslíte vy?
10.7.2020 23:48:13

Moje dojmy
Mně se líbí i to, jak je hra jazykově nezávislá díky použitým ikonkám, nejsou potřeba žádné doprovodné texty (i když u pár případů jsme se museli pro jistotu dívat do pravidel, zda to chápeme dobře. Z monster se mi nejvíc líbí ta mutagenní monstra, když člověk nějaké monstrum zmutuje do nejvyšší formy, je to vážně dobrý pocit. Variabilita se zdá zatím super, nejen, že se dá hrát týmově a nebo proti všem, ale jsou tam i volitelné žetony (bonusy), takže hra může být zase trochu jiná (stejně tak, když se do hry přidá žeton loudavého monstra). Nejvíc mě fascinuje, že se vlastně týmová varianta principy vůbec neliší, přesto pocity z ní jsou odlišné, je to hned trochu jiná hra. :)

5.8.2020 21:23:53

Vybíráme z Bazaru

Frostpunk - Miniatures Expansion krabice od 1 Kc
Frostpunk - Miniatures Expansion krabice od 1 Kc
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas