Betrayal at House on the Hill

xxxxxxxxoo hodnoceno 52x (Seznam vlastníků)

Betrayal at House on the Hill - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Avalon Hill
Autoři: Bill McQuillan
Bruce Glassco
Mike Selinker
Rob Daviau
Teeuwynn Woodruff
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad Hauntů

Když se tak dívám na počet hodnocení, tak asi nikdo ze zde přítomných nebude mít v šuplíku překlad Hauntů z reprintu téhle hry, že? Nebo alespoň ze staré verze? Nebo alespoň kousek překladu? :-)
24.12.2010 19:57:31

Po kouscích
Kde nic tu nic, ale hru už mám konečně doma a tak uvažuju, že aspoň vždycky přeložím ty haunty, které už jsem odehráli (zatím 4)... tedy až se mi do toho bude chtít :-)

10.1.2013 16:08:33

Mě tahle hra hrozně láká ...
Ale asi se k tomu neodhodlám ... doma ji mám už asi dva roky, třeba se už i srovnaly ty zkroucený mapy ... :-)

10.1.2013 21:59:48

preklad
ja sa uz dlhsie chystam hru prelozit ale neviem sa dopatrat k nejakemu pdfku s kartami .. pravidla aj ostatne knihy mam len toto mi chyba .. sam hru nemam takze ak by niekto mal moznost mi ich naskenovat tak by som sa do toho pustil :) ale naj by bolo z tej druhej aktualnej verzie, aby to mohli vyuzit aj hraci co si hru len kupia :)

2.11.2016 01:45:30

Stažení pdf
Na tehle strance by melo byt vsechno co potrebujes wizards.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/2300/ stačí se jen na stránce pro kliknout na konkrétní hru kde už jsou odkazy na stažení pdf ;)

2.11.2016 04:11:24

PM

Karty
Karty teoreticky můžu pokud bude potřeba nascanovat do pdf. Nicméně myslím že první co by bylo potřeba přeložit je traitors tome. Pokud se totiž hraje s neangličtináři, tak pokud alespoň dva z hráčů umí anglicky, tak může bez problémů ostatním jak číst karty, tak pak přeložit survival tome. Ale zrádce je jen jeden a tak čím víc neangličtinářů, tím větší šance, že to padne zrovna na neangličtináře a tím že to musí číst tajně, tak mu to nikdo interaktivně nepřeloží..

3.11.2016 01:52:53

Survival tome
Myslím že to je na té stránce taky jen sem měl problém to stáhnout ale zkoušel jsem to jen na telefonu :/

3.11.2016 06:51:06

preklad
Na tej stranke mi nenajde nic :/ nevedel by to dakto stahnut ? aa bolo by super keby sa teda dal ten scan spravit :) traitor tome aj survival tome som nasiel v pdf do toho sa pomaly pustam :) ale chcem spravit aj tie karty nech je to poporadku. Ak to pojde dobre tak o par dni by som vedel tie knizocky hadam aj poskytnut na stiahutie :) musim este ale nastudovat pravidla a pozriet gameplaye nech je ten preklad aj hratelny :D

7.11.2016 22:41:37

preklad
Kdyby bylo potreba dodat nejaky material, tak s tim rad pomuzu. Vlastnim i rozsireni

17.11.2016 19:36:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Nápad jak zařídit překlad
Ahoj, problém s překladem je bohužel v tom, že si tím člověk zkazí vlastní hru, jelikož se naučí danné scénáře.

Proto přicházím s dvěmi nápady:

1) Překlad zařídím sám a následně bych jej distribuoval za zvolenou cenu. S vyhrazenými právy na distribuci překladu.
2) Pokud bychom se domluvili v menší skupině, můžeme vytvořit sbírku a překlad zafinancovat kolektivně (pouze náklady na překlad - tisk by byl na každém ze zainteresovaných). Samozřejmě bychom tento překlad dále komerčně nedistribuovali.

Pokud se máte zájem připojit nebo se domluvit na podmínkách kontaktujte mne na mail nebo telefon.

mail: kopriva(tečka)jakub(zavináč)gmail(tečka)com
telefon: 737 920 232

1.1.2017 21:04:25

Preklad Hauntu
Nekdo musi zacit. Proto prikladam odkaz na prubezne aktualizovany (doufam) dokument s prekladem Hauntu.
Prekladam pouze ty, ktere si jeste pamatuju.
Haunty 1, 4, 5 - CyberAlex
Haunty 8, 31, 35 - kucik
https://drive.google.com/open?id=15i4maQdB1raQhIQoN3dTN7-4geJoZ4yJc65gA61HQNE

Prosim sdilejte sve preklady. Za pripominky budu rad.

25.2.2018 21:36:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Překlad Hauntů 1,4,5
Přidávám svoji pracovní verzi překladu Hauntů 1,4,5. Není to finální verze a mohou se tam vyskytovat jak pravopisné tak faktické chyby. Pokud nějaké odhalíte - budu rád když mi napíšete. Časem přeložím ještě další Haunty, ale momentálně dělám na jiných hrách.

https://webshare.cz/file/1cl7db54K4/betrayal-at-house-on-the-hill-zip

4.3.2018 16:03:53

Přeložený Traitor's Tome
Je to tady. Kompletně přeložený Traitor's Tome. Chyby hlašte sem, nebo soukromou zprávou.
Haunty 1,4, a 5 překládal CyberAlex
Chyby v ostatních jdou za mnou :)

https://drive.google.com/open?id=1FL69k86ai78hUYP1c42IhowGrBMIWqGnmCDNAaAfdlE

Secrets of Survival se nechystám překládat.

Draft knihy Secrets of Survival s překlady od CyberAlexe a kucika (přeloženo 13 hauntů):
https://drive.google.com/open?id=1LYn_AJGCxRAOoUx2UkpSuxCqaAvlQBk1IDdWk4izaAs

27.4.2018 16:03:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Překlad

Koukám, že na překladu se přestalo pracovat. Tak ho nasdílím já.
Momentálně mám přeložených 35 hauntů z revidované verze pravidel. Cca do konce měsíce bych rád dodělal zbytek, kdo bude mít o překlad zájem, ať klidně napíše.
Od Února bych rád začal s rozšířením, pokud má někdo podklady v dobré kvalitě.

2.1.2019 01:35:26

Překlad
Biskup: Mám přeloženo Traitors Tome pro všechny haunty v obou verzích. Zároveň ze Survival Guide je hotovo 14 Hauntů a všechny úvody a ukončení hauntu (texty kurzívou).
Odkazy na obojí jsou v příspěvku níže. Můžeš nasdílet, co máš hotovo? Dohromady by to mělo být skoro komplet.

29.1.2019 16:35:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Kompletní překlad
Kompletní překlad Traitors Tome:
https://drive.google.com/open?id=1FL69k86ai78hUYP1c42IhowGrBMIWqGnmCDNAaAfdlE
Kompletní překlad Survival Guide:
https://drive.google.com/open?id=1LYn_AJGCxRAOoUx2UkpSuxCqaAvlQBk1IDdWk4izaAs

Budu rád za revizi a komentáře.

21.6.2019 13:10:14

Dobrá práce

Teda dobrá práce, já se na to nakonec vybodl, a teď když jsem to chtěl dodělat tak koukám už hotovo. Máte někdo rozšíření? Nejlépe hunty ve wordu a sken karet?

16.1.2020 12:17:59

Vybíráme z Bazaru

Detektiv po stopách zločinu
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas