Bestie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Aron Midhall
Elon Midhall
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Miniatury

Existuju k tejto hre miniatury?

Popripade mal by niekto zaujem / bol by schopny / ochotny nejake vyrobit?

25.12.2022 11:54:31

Pokial viem tak miniatury neboli sucastou KS. Po tom ako som hru zahral by som sa ale miniaturam vyhol. Uz takto sa nam obcas stalo ze niektore oblasti kde sa toho stretlo viac boli neprehladne a skoro sa tam nemestili vsetky komponenty. Miniatury by toto este zhorsili na uroven obmedzenia hratelnosti.

 

26.12.2022 10:21:58

Tato hra byla originální i co se “figurek” týká. V KS exclussive byly místo figurek poloprůhledné akrilové standees, stopy a pak ještě kovové mince.
Jinak pokud chceš figurky tak se mrkni na figurky pro D&D ale obávám se že by byly moc velké. A jak uvádí Ctibor, už tak když se na jedné lokaci sejde víc věcí tak se to tam nevejde natožpak figurky :-)

10.1.2023 14:17:19

Hm, po pár hraních mi přijde že ty standees co jsou ve hře jsou hrozné, stojánky nedrží, furt se to musí dávat dohromady a některé jsem kvůli tomu málem ztratil. Zkoušel někdo použít akrylové standees jako jsou třeba v zimě mrtvých? Přemýšlel jsem že bych vytiskl aspoň nějaké random watchtowers, ale mám pocit že by na boardu nebylo nic vidět. 

7.2.2023 11:05:05

Souhlasím, že kvalita standees není nic moc, stojánky z toho stále padají, ale na druhou stranu, ta políčka jsou tak malá, že si v té hře miniatury neumím představit, dělaly by v tom akorát chaos.

7.2.2023 16:09:45 | Upraveno autorem (porovnej)

mh

Dovolím si nabídnout malý trik, pokud standees nedrží ve stojánku:

Přes spodní hranu standee přelepím kousek průhledné izolepy. Tím se o něco zvýší jeho tloušťka a bude tak lépe držet. V případě nutnosti lze stejným způsobem přidat další vrstvy.

Vedlejší pozitivní efekt: Při opakovaném zasouvání standees do stojánku nedochází k jejich odírání.

7.2.2023 17:13:09

Vybíráme z Bazaru

Total domination
Total domination
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 5 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas