Běsnění Drákuly

xxxxxxxxoo hodnoceno 139x (Seznam vlastníků)

Běsnění Drákuly - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Frank Brooks
Kevin Wilson
Stephen Hand
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Karetní komba

Ahoj, chtěl jsem prodiskutovat moje včerejší kombo. Přišlo mi to dost přísný a hlavně nevim jestli jsem to
dobre pochopil a zahrál.. na cestě jsem mel za draculu 2 karty střetnutí (bezohledný a šlechtický upír) navíc s zetonem moci. Tento úkryt byl uz na 6 poli cesty kdyz ho vyslapl lovec, přepadávat jsem nechtel ale lovec zahájil pátrání s tim že jsem mu ho anuloval kartou události "svedeni" místo toho aby s upírem začal souboj (byl lovec kousnut) a kartu upíra jsem zase dobral na ruku. Pak jsem vyhodnotil 2.upira na cestě dostal 4+1 bod což je pecka. Otázka je jestli jsem musel "svedeni" použit na toho bezohlednyho nebo šlechtického upíra, protože kdyby úkryt nebyl uz na 6.pozici tak by mi spis bodl ten šlechtický s tim ze s bezohledným bych mohl pak útočit :)
17.2.2017 07:58:26

Oprava
4body za připraveny účinek upíra + 3body za zeton zvěsti samozřejmě.. :)

17.2.2017 11:17:19

Předpokládám že se jednalo o kombinaci se skrytím … 
Rád bych tě upozornil, že pokud je karta upíra na kartě skrytí, tak ji lze použít, ale  nalze  vyhodnotit její účinek pokud se dostane na 7 pozici … 


 

29.3.2022 16:38:21

Combo upír + skytí a 

 - druhý upír 

 - mlha

 - netopýři 

je docela běžné  … 
 

 4 + 3 body je dost, ale proti zkušenému hráči to projde  jednou za hru 

Otázka je jak se ti to druky dostala událost svedení (Hoax ??)

Občas se dá pár bodů udělat   zuřivým upírem (tesáky) (proti málo ozbrojenému lovci)





 

22.6.2022 13:32:36

Vybíráme z Bazaru

Hit the Silk! + rozšíření Extra Crgo
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas